Format Sonrası Programlar 2013 - 2014 // Güncellenmiştir //

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
hocam tek link'i kontrol eder misin. indiremiyrum. 3 farklı pc denedim.3 farklı Ip üzerinden olmuyor errorr 6993'dü sanırım hata veriyor. yada zaman aşımı diyiyor. Bu arada netten olduğunu sanmıyorum.. emeğine sağlık tekrar teşekr ederin..

Uyarın üzerine tek link seçeneğini kontrol ettim herhangi bir sorun yok gayet düzgün çalışıyor ayda 1 kontrol ediyorum linkleri sizde bir sorun görüyorsanız bildirin kontrol edeyim şuan indirme başlattım sıkıntı yok tek link seçeneğinde.

dragon2133

Üye
1 Şub 2010
62
0
Teşekkürler , bir sürüm olacak hepsi full sürüm mü ? , öyleyse ayrı bir teşekkürü hak ediyorsun :)

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
Teşekkürler , bir sürüm olacak hepsi full sürüm mü ? , öyleyse ayrı bir teşekkürü hak ediyorsun :)

Çoğu full ancak bu tür programlar sürekli güncellendiğinden programı kurduktan sonra otomatik olrak bazılarını kısa süreli bir güncelleme yapacaktır linklerle ilgili sıkıntı olursa konu altına düş ben ayda 1 kontrol ediyorumda sen yazabilirsin şuanda hepsi çalışır durumda sağlam .

mehmetx5

Yeni üye
1 Eyl 2008
7
0
Proğramlar için teşekkürler ama bunların yerine,lazım olanları tek tek indirmek daha mantıklı geldi bana.Çünkü bu proğram topluluğunu indirmek her babayiğidin karı değil.

tanjusev

Yeni üye
7 Ağu 2007
3
0
tşkkrler Bu prgramı indirmesi Biraz zaman ve kotamı Asar. Dvd ile kargo yapıp gonderseni krsıdan ödemeli olur mu acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.