Format Sonrası Programlar İstek

manyakk2070

Katılımcı Üye
1 Ağu 2012
898
0
Arkadaşlar bilgisayara format attım fakat çok kasıyor net framework tür adobe dir ekran kartı sürücüsüdür hepsini yükledim fakat bilmediğim hangi program varda ben indirmemişim league of legends oyununda fps 0 a düşüyor inanılmaz bir kasma oluyor sorun hangi programı yüklemedim yardımcı olrusanız sevinirim

manyakk2070

Katılımcı Üye
1 Ağu 2012
898
0
hocam superonline kullanıyorum ping ile sıkıntım yok w7 ult. kurdum üst üste 2 kez format attım kasıyor diye yok yine olmadı eksik bir şeymi yükledim anlamıyorum ki

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Aygıt yöneticisinden sorun olan donanımları görebilirsin oraya bakarak kurmadığın driverleri kur. Onun haricinde kaç gb ram'in var 64bit mi 32bit mi işletim sistemi kurdun ne yaptın biraz bilgi verirsen ona göre yardımımız dokunur.

manyakk2070

Katılımcı Üye
1 Ağu 2012
898
0
64 bit işletim sistemim var hocam windows update nedense güncelleme yapmıyor buda bir sıkıntı güncelleştirmeleri denetliyorumda kalıyor o kadar bekledim yine aynı denemediğim şey kalmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.