FormBuddy'den Facebook Nasıl Alınır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emotions33

Yeni üye
21 Haz 2010
1
0
tesekkurler arkdaslar yapdım hersey basarıyla sonuclandı ama sölemedne edemeyecem yanlız verılen kodların başlancıdında bazı yerlerı sayfayı yaparken görunuyor onalrın belli bir kısmı sılındıkden sonra duzelıyor. yanı fazla yazı oldugu ıcın sayfa belli ediyordu ama ben belli bir bolumunu sıldım denemeye hazır sımdı ılk kurbanım nısanlım olacak.

mmemett

Yeni üye
1 Eyl 2009
41
0
Konuda yazmıyor ben kendim buldum yinede tşkler bu yöntem daha inandırıcı gibi neden?çünkü giriş deyince gelen anti uyarısı facebookun yeni cıkarmıs olduğu uyarı diye kandırabiliriz.

mmemett

Yeni üye
1 Eyl 2009
41
0
Bu arada vermiş olduğun kodla yaptığım zaman sayfa tam cıkmıyor ama kendi yöntemlerimle seninkini birleştirdim süper oldu eline sağlık.

Bide host adresi verseydin millete :)

syncMstr

Katılımcı Üye
4 May 2010
283
0
iSt
kardeş ben yaptım bunu bu konuyu daha önce aciveesen kadeşim paylaşmıştı yaptık ama maillerde türkçe karakterler yer almıyo (€,´,€,´,水,Д,) bunun gibi karakterler yer alıyo bi yardım edebilirmisin ?

serhan59

Üye
5 Tem 2010
101
0
Arkadaslar arastirirken yeni bir program buldum Pirates Facebook hack 1.2 diye programi yükledim ama setting kisminda yani ip adresimi yazarken hep degisiyor youtube da gördüm gercekten ise yariyor aranizda bilgisi olan varsa ve paylasirsa sevinirim isterseniz programi buraya atabilirim

seloalto

Yeni üye
10 Eyl 2009
35
0
İlerde yaparsın ;)

yanlış anlama beni kardeş bilgisizliğimden deil :D fake yi hazırladım ama facebook a koyarken y-uyarı vereyo bu dosyanın içinde hakaret içeren şeyler var deyo flaan filen işte... ayrıca fakeyi msn aracılığıyla yolladım yedirdim bişi olmadı başka pc den kendi mailimi hackleyim dedim oda olmadı :D mail adresime şifre falan geldii yok yane...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.