Fortiguard ve Windows Kurumsal

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
Kurumsal bir yerdeyim. Ve burada fortiguard var ve bu sistemde Google bile yasak. Windows’ta da ayarlar dahil çoğu yere yönetici tarafından kısıtlama var. Denenebilecek çoğu yöntemi denedim. Sizlerden de yardım almak istedim. Fikirlere açığım.

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
Bilgisayar üzerinde ZENMATE yüklendiği zaman bu sorun ortadan kalkıyordu deneyebilirsin
Hocam herhangi bir program açmayada müsade etmiyor .exe vs. Her türlü şey engelli. Büyük bir bina. Bilgisayarlar hesap ve ağ üzerinden yani bir bilgisayarda açtığım hesabımı kurum ağına bağlı başka bir bilgisayara girdiğim zaman dosyalarıma vs. erişebiliyorum.

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
952
11
596
Hocam herhangi bir program açmayada müsade etmiyor .exe vs. Her türlü şey engelli. Büyük bir bina. Bilgisayarlar hesap ve ağ üzerinden yani bir bilgisayarda açtığım hesabımı kurum ağına bağlı başka bir bilgisayara girdiğim zaman dosyalarıma vs. erişebiliyorum.
Merhaba,
O halde Sosyal Mühendislikle fln yöneticinin bilgisayarına sızman lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.