Fortnite Ban

mertsamipb

Yeni üye
8 Ocak 2017
32
0
Arkadaşlar 3 hafta önce kullandığım makro yüzünden Fortnite'dan ban yedim.Çok pişman oldum.İnternette ban kaldırma mümkün mü diye baktım ama hepsi fixlenmiş.Aklıma bir şey geldi:Bilgisayara sanal bir işletim sistemi kurup oynama imkanım var mı?

Maskedder

Yeni üye
17 May 2018
37
0
Eğer ip ban yediyseniz.

1.vpn deneyin. olmazsa
1.modem resetleyin. olmazsa
3.windows profilinizi silin veya yeni açıp ordan girin. olmazsa
4.internet kafeye gidip orda oynayın :d​

Son düzenleme:

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Fortine ile uğraşmaya değmez diye düşünüyorum, geçen ay fotnite indirdim bazı dll dosyaları eksik dedi açılmadı o dll dosyalarını kurdum yine açılmadı bunun sonucunda LOL ve CSGO oyunlarına da giremedim LOL'de oyuna bağlanamadığım için ceza aldım. Geçenlerde kuzenim fornite indirdi bilgisayarı yeterliydi fakat fortnite yüzünden pc çöktü sıfırlamak zorunda kaldık. Arkadaşım oyunu kurdu açtı biraz oynadı o günden sonra da bilgisayar çöp yoluna gitti kasmalar, donmalar başladı ve oyun silinemedi ki bazı programlarla oyunu temizledik.

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Windowsunuzun kurulu olduğu diski biçimlendirip yeni bir windows yüklemek (Format atmak.)

Başka bir yöntem ise ;
SIDCHG - SID changer utility
SIDCHG64 (64-bit Windows) indirin
İndirme Linki: Stratesave Systems

Nasıl yaparım?
sidchg64.exe yi C:\ konumuna atın.

Code:
sidchg64.exe /F /R /KEY:"3jh4d-xF#J2-l#$d7-ev"
İlk olarak yapmanız gereken trial keyini girip onaylamak.

Çok önemli: SID changer arka planda çalışırken bilgisayarınızı yada oturumu kapatmayın !

Bu işlem bilgisayarınızın gücüne göre 30 dakikaya kadar sürebilir. Benimkini 15 dakikada güncelledi.

İşlem tamamlandıktan sonra artık fortnite oynayabilirsiniz!

ÖNEMLİ:
Eski hwid banı yediğiniz hesabınızla girmeyin, eğer girerseniz gene SID ban yersiniz ve değiştirmeniz gene gerekecektir. Artık o hesabı unutun!

Eğer maçtan IP,Vpn,machine or cheating diye hata alıp atıldıysanız, fakat hala oyuna girebiliyorsanız yüksek ihtimal ip adresiniz maç eşleştirmelerinden banlanmıştır. Bu yasaklamanın süresi 7 günlüktür. 7 Gün sonra ip adresinizle oyuna erişebilirsiniz.
Virüstotal

mertsamipb

Yeni üye
8 Ocak 2017
32
0
Windowsunuzun kurulu olduğu diski biçimlendirip yeni bir windows yüklemek (Format atmak.)

Başka bir yöntem ise ;
SIDCHG - SID changer utility
SIDCHG64 (64-bit Windows) indirin
İndirme Linki: Stratesave Systems

Nasıl yaparım?
sidchg64.exe yi C:\ konumuna atın.

Code:
sidchg64.exe /F /R /KEY:"3jh4d-xF#J2-l#$d7-ev"
İlk olarak yapmanız gereken trial keyini girip onaylamak.

Çok önemli: SID changer arka planda çalışırken bilgisayarınızı yada oturumu kapatmayın !

Bu işlem bilgisayarınızın gücüne göre 30 dakikaya kadar sürebilir. Benimkini 15 dakikada güncelledi.

İşlem tamamlandıktan sonra artık fortnite oynayabilirsiniz!

ÖNEMLİ:
Eski hwid banı yediğiniz hesabınızla girmeyin, eğer girerseniz gene SID ban yersiniz ve değiştirmeniz gene gerekecektir. Artık o hesabı unutun!

Eğer maçtan IP,Vpn,machine or cheating diye hata alıp atıldıysanız, fakat hala oyuna girebiliyorsanız yüksek ihtimal ip adresiniz maç eşleştirmelerinden banlanmıştır. Bu yasaklamanın süresi 7 günlüktür. 7 Gün sonra ip adresinizle oyuna erişebilirsiniz.
Virüstotal

SID kodunu değiştirmenin riski var mıdır?Ve işlem bitince bilgisayar format atılmış gibi mi olur?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.