Forum Bakım İndexi

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,489
2,824
23
";-alert(1)-//
Forum Hakkında Şikayetim ;
Belki de Geçmişlerde Dünyanın En Büyük Hacking Platformu Olan THT'nin bu bakım indexi nedir ?
Orta Okula Giden Çocuğun HTML'i ilk öğrenişi gibi index koyulmuş görüpte utandım demesem yalan olur.
Görüşümün Çoğu Kişilerce de Bana Katıldıklarını da Biliyorum Ayrıca
6tzunme.png

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,632
1,559
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa
Forum Hakkında Şikayetim ;
Belki de Geçmişlerde Dünyanın En Büyük Hacking Platformu Olan THT'nin bu bakım indexi nedir ?
Orta Okula Giden Çocuğun HTML'i ilk öğrenişi gibi index koyulmuş görüpte utandım demesem yalan olur.
Görüşümün Çoğu Kişilerce de Bana Katıldıklarını da Biliyorum Ayrıca
6tzunme.png
--------------------

Son düzenleme:

SuhanN

Yeni üye
11 Nis 2019
3
9
Merhaba Paşa, forum sunucuları tamamen erişime kapandığı için forum Offline moduna geçmiştir. Ve şunu da eklemek isterim bakım HTML kodunu eleştirmek benim gözümde daha çocukçadır, teknik alt yapı liderimizin her türlü sorunda yüksek ilgi ve alakayla görevini yapması, sizin sadece gördüğünüzle yetinip index'i eleştirmeniz daha ayıp ve abes bir durum, burada yer alan ordu gönüllülük esasına dayanarak burada görev yapmakta. Bu tarz eleştirileri yersiz buluyorum. İyi akşamlar, iyi forumlar.

Ne şikayet… Ne eleştiri… Konuşmak için konuşmak denir… Kimin düşünceleri bunlar? @P4$A

Yeterli cevap olmuştur. ++ ;)
Evet bence de harikasınız. Cevaplarınız da mükemmel. Bu tür önerileri degerlendirmeye almak yerine kendinizi üste çıkartmaya çalışıyorsunuz. Bende size Bir kaç tane Eski yöneticilerin bu tür durumlar için hazırlamış olduğu grafikleri atayım da belki önerilere bu kadar sert cevap vermekten vazgeçersiniz.

@Admin favorim birinci olan hoş duruyor.

MVG2P2.png
azd98O.jpg

c4wFtj.jpg

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Merhaba Paşa, forum sunucuları tamamen erişime kapandığı için forum Offline moduna geçmiştir. Ve şunu da eklemek isterim bakım HTML kodunu eleştirmek benim gözümde daha çocukçadır, teknik alt yapı liderimizin her türlü sorunda yüksek ilgi ve alakayla görevini yapması, sizin sadece gördüğünüzle yetinip index'i eleştirmeniz daha ayıp ve abes bir durum, burada yer alan ordu gönüllülük esasına dayanarak burada görev yapmakta. Bu tarz eleştirileri yersiz buluyorum. İyi akşamlar, iyi forumlar.

Çok itici bir yorum.
Bir üye eleştiri yapabilir fikrini söylüyor olabilir kendince doğrusunu yannışı ifade edebilir. Sen bir yönetici olarak bu kadar arka çıkma kimseye sen yönetici olmadan önce de bu insanlar buradaydı ve senden sonrada burada olacaklar ama sende burada olursun inşallah. Burada bu şekil cevap vermen küçücük birşeyi eleştiriyorsun gibi iğneleme yapman bir iticilik veriyor. Cevap vereceksen cidden bunu RESMI bir dil üslupla vermen daha yerinde olurdu.

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Evet daha iyi bir index hazırlanabilirdi eleştirilere hak veriyorum, fakat çalışmalar başlamadan önce siteyi farklı bir sayfaya yönlendirme planımız yoktu, site işlemler boyunca kapalı kalacaktı cloudflare hata sayfayı görüntülenecekti, siteyi farklı bir sayfaya yönlendirip ziyaretçileri bilgilendirme fikri son dakikada geldi ve alel acele bir index hazırlandı amaç sadece siteye erişemeyen üyeleri bilgilendirmekti, daha önceden planlanan bir durum olsaydı tasarım ekibimiz onlarca index hazırlayabilirdi ama süreç onlardan bağımsız gerçekleşti taşıma süreci zaten oldukça sancılı ve sıkıntılı geçtiği için açıkçası dönüp indexin durumu düşünemedik bile.

Evet daha iyisi olabilirdi ama olamadı maalesef :)

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
İndex biraz böyle bi forum için ne kadar offline modda olsa bile sönük kaşmış oraya arakaşımızın attığı fotograflardan koyulasa daha güzel olur.

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,489
2,824
23
";-alert(1)-//
Evet daha iyi bir index hazırlanabilirdi eleştirilere hak veriyorum, fakat çalışmalar başlamadan önce siteyi farklı bir sayfaya yönlendirme planımız yoktu, site işlemler boyunca kapalı kalacaktı cloudflare hata sayfayı görüntülenecekti, siteyi farklı bir sayfaya yönlendirip ziyaretçileri bilgilendirme fikri son dakikada geldi ve alel acele bir index hazırlandı amaç sadece siteye erişemeyen üyeleri bilgilendirmekti, daha önceden planlanan bir durum olsaydı tasarım ekibimiz onlarca index hazırlayabilirdi ama süreç onlardan bağımsız gerçekleşti taşıma süreci zaten oldukça sancılı ve sıkıntılı geçtiği için açıkçası dönüp indexin durumu düşünemedik bile.

Bu Şekilde Açıklayıcı Ve Münasip Bir Dille Açıklama İçin Teşekkür Ederiz Hocam

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,815
1,049
Kara Harp Okulu

Açıklayıcı Ve Münasip Bir Dille Açıklama İçin Teşekkür Hocam.

Evet bence de harikasınız. Cevaplarınız da mükemmel. Bu tür önerileri degerlendirmeye almak yerine kendinizi üste çıkartmaya çalışıyorsunuz. Bende size Bir kaç tane Eski yöneticilerin bu tür durumlar için hazırlamış olduğu grafikleri atayım da belki önerilere bu kadar sert cevap vermekten vazgeçersiniz.

@Admin favorim birinci olan hoş duruyor.

MVG2P2.png
azd98O.jpg

c4wFtj.jpg
bunlarda gayet hoşduruyor eline sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.