Forum Discord

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Değerli dostum kimse köpek değil ancak kimi var ki art niyetli, kimin niyetinin ne olduğunu sonradan ne olabileceğini ve neler yapabileceğini kimse bilemez bu sebeple anlık da müdahale edilemeyeceği için çıkan sonuçlar forum için bir kara leke olarak kalır.

Elini vicdanına koy yazılım dc'si açılsa mı verim alınır yoksa bu sistemde devam edilse mi verim alınır? Yardım merkezine açtığım konulara cevap verilmiyo ama dc'de bilgili insanları daha rahat buluyorum. Oyuncu topluluğu yazılıma çevrilse zaten orada bakıyorlar. Ya da hem oyuncu topluluğu hem yazılım topluluğu olsun tek sunucuda farklı kanallarda. Son açtığım yardım merkezi sorularına bak. En basitindn.

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
Elini vicdanına koy yazılım dc'si açılsa mı verim alınır yoksa bu sistemde devam edilse mi verim alınır? Yardım merkezine açtığım konulara cevap verilmiyo ama dc'de bilgili insanları daha rahat buluyorum. Oyuncu topluluğu yazılıma çevrilse zaten orada bakıyorlar. Ya da hem oyuncu topluluğu hem yazılım topluluğu olsun tek sunucuda farklı kanallarda. Son açtığım yardım merkezi sorularına bak. En basitindn.

Yada hadi hepimiz oyun oynayalım sabah akşam. Arada foruma girip tasarım paylaşalım çıkalım tekrar oyun oynıyalım.

Foruma bi destek gelsinde javascriptle oyunda yazalım forumdada oyun oynayalım. Yaş ortalaması kaç yönetimde bilmiyorum ama oyun dc si açılması bile saçma. Yönetim grubunun oyunlarla işi olması trajikomik. Yönetim grubu oyun oynuyorsa forumdaki elemanlar işini nasıl yapacak ?

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
339
5
Acaba reddedildiği kaçıncı konuda anlaşılacak merakla izliyorum.
Discord açıldıktan sonra THT foruma neler olacağını düşünen var mı?
Ayrıca yardım merkezinde sorulan soruların çoğunluğu THT de cevabı olan sorular.
E böyle olunca insanın yardım merkezine bakası gelmiyor. Neyse ki bu aralar ınstangram sorularını görmüyorum

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Acaba reddedildiği kaçıncı konuda anlaşılacak merakla izliyorum.
Discord açıldıktan sonra THT foruma neler olacağını düşünen var mı?
Ayrıca yardım merkezinde sorulan soruların çoğunluğu THT de cevabı olan sorular.
E böyle olunca insanın yardım merkezine bakası gelmiyor. Neyse ki bu aralar ınstangram sorularını görmüyorum

Neden oyuncu topluluğu var o zaman buradan oynansın ?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Peki düşünmene yardımcı olayım.
Burda bahsedilen bir oyuncu topluluğu değil forumun discordunu oluşturmak kısaca olan aktifliğide yok etmek ve discorda taşımak buraya kadar anlaşıldımı :)

O zaman oyuncu topluluğu da forumun oyun sohbet kısmının aktifliğini düşürüyor ?

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
bende fikirlerimi söylüyeyim öncelikle forumculuk öldü kısmı sadece bu forum için geçerli sebebi ise isim vermeyeceğim ama 350 aktifliği olan forumlar var her konuya 120 beğeni gelen hani forumculuk ölüyorsa bu da forumda bazı şeylerin değişmesi kanısı olmasındandır discord için gelicek olursak saçma olur çünkü herkes oraya yoğunlaşacak ve forum unutulacak tavsiyem zamanında olmayan şeyleri bugünde olmayacak sanıp eğitim kısmını açmamaktan kaynaklanıyor bilmeyen kişilere eğitim verilirse forumun verimide artar

Son düzenleme:

S79 MeDuSa

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
339
5
O zaman oyuncu topluluğu da forumun oyun sohbet kısmının aktifliğini düşürüyor ?

Gerekli olan bir şeydi ve yapıldı.
Ama THT nin discord sunucusuna ihtiyacı yok bu şekilde yorumlar yapmak yerine tht için nasıl katkıda bulunabilirim diyen bireylere ihtiyacı var.
Teşekkürler. İyi günler.

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Formumuza ait bir dc server açılmasını rica ediyorum.(Sadece özet detaylarına burada inmeyeceğim)

Şu foruma giren hiçbir üyenin oyun oynamak amaçlı girdiğini düşünmüyorum. Hiçbir oyun yapımcısı oyun oynamaz. Oyun yazar oynatır. Oyun discordu var ise sohbet yada fikir alışverişi yapılabilecek bir discord yada telegramda olmalı. Buraya giriyorsak eğer boş vakit geçirmek için değil bilgi verip bilgi almak içindir. Eğerki övgü almak yada teşekkür almak için konu paylaşmamız gerekiyorsa hepimiz tasarım yapalım sabahtan akşama kadar fotoşop yapalım. Forumun adında hack var ama biz tasarım yapıp bununla övgüler almak için çabalıyoruz ya turkhackteam deki hacki kaldırıp turkdesignteam olarak domain adını değiştirelim yada bu soruna derhal bir çözüm bulunsun. Yardım bölümündeki konular ile grafiker yada alakasız arkadaşlar ilgileniyor bunun sebebi teknolojiye gereken önemi ve övgüyü vermiyoruz. Onlarda haliyle tasarıma yöneliyorlar. Grafiker arkadaşlara bir lafım yok güzel iş çıkartanlarda var aralarında ama burada en çok paylaşılan konu grafik ile alakalı olmamalı. Eğerki böyle ise yönetim işini iyi yapamıyor demektir. Yazılım bölümüne açtığım konuya gelen yorum 0 iken tasarım bölümündeki her konuya gelen yorum 3-5 sayfa :D Bunun sebebi teknolojiden uzaklaşıyoruz. Eskisi gibi aktif üye bulunmuyor. Bulunan kişiler hep belli başlı kişiler benim gibi forumu hala eskisi gibi zannedenler. Ya yönetim kadronuzu değiştirin yenilikci olun yada üye kaybetmeye devam edelim. Bu benim fikrim saygılar.

Gerekli açıklama Forum'a canlı chat sistemi istedğinde Baysal adminimiz tarafından yapıldı . Hatırladığım kadarıyla şöyle demişti ;

7/24 Moderatörlerimiz Chat Sistemini izleyemez . Misal . Sabah bir bakmışız 3 üye birbirine küfürler etmiş ortam rezaket olmuş Gibisinden . Forumun Kirlenmemesi adına böyle bir sistem getirmedik . Sürekli sizi takip edebilecek görevli yok forumda . Konu açma sistemi ve pm sistemi daha güvenli .

İYİ FORUMLAR

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Gerekli açıklama Forum'a canlı chat sistemi istedğinde Baysal adminimiz tarafından yapıldı . Hatırladığım kadarıyla şöyle demişti ;

7/24 Moderatörlerimiz Chat Sistemini izleyemez . Misal . Sabah bir bakmışız 3 üye birbirine küfürler etmiş ortam rezaket olmuş Gibisinden . Forumun Kirlenmemesi adına böyle bir sistem getirmedik . Sürekli sizi takip edebilecek görevli yok forumda . Konu açma sistemi ve pm sistemi daha güvenli .

İYİ FORUMLAR

neden oyuncu topluluğu dcsi var peki

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Oyuncu topluluğuyla alakalı organizasyon da forumdan yapılabilir, üst yönetimin keyfine kalmış bir durum. Kasti olarak oyun sunucusu açıldı diğeri açılmadı edası olmasın aklınızda, discorddaki chati buradan da yapmak mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.