⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

husonja

Yeni üye
28 Mar 2020
4
0
Merhaba arkadaş ben tht ye yeni katıldım normalde bir konunu ya girip konu aclılıyor ama ben bir konuya giriyorum konu açaçam konu açma butonu yok bana yardımcı olabilirmisiniz

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Merhaba arkadaş ben tht ye yeni katıldım normalde bir konunu ya girip konu aclılıyor ama ben bir konuya giriyorum konu açaçam konu açma butonu yok bana yardımcı olabilirmisiniz

Herhangi bir bölüme gir ve en alta in sol tarafta yeni konu aç yazar oraya bas...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
gm dostlar

Merhaba,
konu açmak istediğiniz bölüme girip sol üstteki yeni konu oluştur butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
Selamlar dostlar, ben forumda eskiden tanıdığm birisini hala forumda mı değil mi diye bakmak istiyorum, nickini biliyorum ama arama kısmından bulamadım nasıl nereden bakabilirim.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Selamlar dostlar, ben forumda eskiden tanıdığm birisini hala forumda mı değil mi diye bakmak istiyorum, nickini biliyorum ama arama kısmından bulamadım nasıl nereden bakabilirim.

Merhaba,
googlede "nicki tht" şeklinde ararsanız postu olduğu bir konu yada profili önünüze çıkacaktır.

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Cümleten selamlar, bol karantinalı günler.
Uzun süreden sonra tekrar merhaba :D

Bu arada r10 gibi ticaret puanı gelmiş. Nedir bu bilen var mı ?

Son düzenleme:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Cevap: Forum Genel Sohbet

Ana sayfada bulunan kategorilere girerek konulara göz atıp araştırabilirsiniz.

Örneğin, ben Webmaster Rss bölümüne ilgi duyuyorum. Bu nedenle bu kategoriye girerek, konulara göz atıp deneme yanılma yaparak yeni bilgiler ediniyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.