⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Bir gün ne kadar yorucu ve berbat geçebilirse o kadar kötü geçmedi tabi daha kötülerini de gördük de, bu da en kötü geçen günlere yakın bir gündü :trl aylardır üzerimde biriken uykusuzluk ve yorgunluk dolayısıyla vücut farklı şekillerde reaksiyon gösteriyor. Millet şu an kolonya bulamazken ben ayakta kalabilmek ve uyumamak için arada kolonya koklayıp kendime geliyorum :trl En yoğun zamanlar, sabah 9 gece 2 lere 3 lere kadar otur kod yaz, sosyalleşme ekmek almaktan ibaret, insanlarla iletişim hafta bir kez okula giderken yolda biri bir şey soruyorsa ondan ibaret...

Bana şöyle hoş bir aktivite önerin. Kafamı dağıtacak, sıradışı bir aktivite önerin (herkesin aklına gelmeyecek türden). Aklıma yazılımla uğraştığım için acaba donanımla ilgili aktivitelere mi yönelsem diye bir düşünce geldi. Daha somut elle tutulabilir, el uğraşı olabilecek bir şeyler iyi gelir gibi geldi ama ben donanım kısmına girersem masraf masraf masraf, onun ucunu alamam gibi geliyor :trl fikirlerinizi bekliyorum.

Yutupurluk yapabilirsin :trl

Şaka maka harbi güzel öneri ben yakın zamanda yaoacağım ruhi çenetin youtube kursunu öneririm

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Yutupurluk yapabilirsin :trl

Şaka maka harbi güzel öneri ben yakın zamanda yaoacağım ruhi çenetin youtube kursunu öneririm

iyi ki sıradışı dedim yalnız :trl günde kaç yutubır doğuyor parmakla sayılamayacak kadar fazladır. ben daha çok fiziksel, uğraşsal tarzı bir aktivite istiyorum. Ya deyin ki bana "git oyun hamuru al göklerde uçan kartal yap" diyin, bana bunu kimse demez. bu dediğimi sıradışı yapan da budur. Sizden yaratıcı teknoloji dışı bir aktivite söylemenizi istiyorum. Aşağıdaki grafiğe baksana, bu kadar saat bilgisayar başındayım aralıksız. Boş zamanımda (olursa) istiyorum ki teknolojiden uzak bir aktivite yapayım.

image.png

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
iyi ki sıradışı dedim yalnız :trl günde kaç yutubır doğuyor parmakla sayılamayacak kadar fazladır. ben daha çok fiziksel, uğraşsal tarzı bir aktivite istiyorum. Ya deyin ki bana "git oyun hamuru al göklerde uçan kartal yap" diyin, bana bunu kimse demez. bu dediğimi sıradışı yapan da budur. Sizden yaratıcı teknoloji dışı bir aktivite söylemenizi istiyorum. Aşağıdaki grafiğe baksana, bu kadar saat bilgisayar başındayım aralıksız. Boş zamanımda (olursa) istiyorum ki teknolojiden uzak bir aktivite yapayım.

image.png

Teknolojiden tam olarak ayrılmak istemezsen arduinoyu öneririm elektronik+kodlama birçok proje yapabilirsin zevk veriyor insana, ha dersenki ne bu teknoloji aşkı o zaman bisiklet sürmeyi deneybilirsin.

3 yıl sonra yeniden aranızda olmak güzel duygu :)

Hoşgeldin dostum

Son düzenleme:
8 Kas 2019
202
0
Mezar
Son düzenleme:

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0
4UHC5v.jpg

Arkadaşlar koronavirüs benim eve de girmiş.

Hakkınızı helal edin!

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
324
Eskileri çok özledim be hem ekibimi hem PALA ve Yakamoz hocayı hatırladıkça içim çok kötü oluyor.

13 Ocak 2019
241
1
root$
Şimdi bu konunun amacı genel sohbet ise forumdaki aktifliğimi kaybetme sebebimi söyleyeyim. Ben 2015 de bir hesap açmıştım her şeyi sallamaydı(kullanıcı adı, şifre) ilk girdiğimde buradaki faaliyetler, toplu etkinlikler, toplu saldırılar falan çok ilgimi çekmişti. 2015 den sonra Kaydolma tarihlerini takip etmeye başladım yeni bir hesap açmak için. 2018'in sonu 2019'un başlarında tekrardan kaydoldum. Takip ederek. Şimdi ise 10 yaşındaki çocuk gelip kaydoluyor her gün yardım merkezinde "windows nasıl kurulur, kali ile hesap çalma, insta hesap çalma" diye konular açıyor. Kısacası bunlar bile yasak olmalı. Forumun amacı bir vatandaşın Google'da aratıp bulamayacağı şeyleri sunmaktı eskiden. Şimdi ise adam chrome'u açıp arama yapamıyor, gelip forumda konu açıyor

Son düzenleme:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
cCeza yemeni istemem dostum

Tam sınırda yazmış postu ceza yemez :)

4UHC5v.jpg

Arkadaşlar koronavirüs benim eve de girmiş.

Hakkınızı helal edin!

omg :trl :trl

Eskileri çok özledim be hem ekibimi hem PALA ve Yakamoz hocayı hatırladıkça içim çok kötü oluyor.

Pala hoca unutulmazzdır :)

Şimdi bu konunun amacı genel sohbet ise forumdaki aktifliğimi kaybetme sebebimi söyleyeyim. Ben 2015 de bir hesap açmıştım her şeyi sallamaydı(kullanıcı adı, şifre) ilk girdiğimde buradaki faaliyetler, toplu etkinlikler, toplu saldırılar falan çok ilgimi çekmişti. 2015 den sonra Kaydolma tarihlerini takip etmeye başladım yeni bir hesap açmak için. 2018'in sonu 2019'un başlarında tekrardan kaydoldum. Takip ederek. Şimdi ise 10 yaşındaki çocuk gelip kaydoluyor her gün yardım merkezinde "windows nasıl kurulur, kali ile hesap çalma, insta hesap çalma" diye konular açıyor. Kısacası bunlar bile yasak olmalı. Forumun amacı bir vatandaşın Google'da aratıp bulamayacağı şeyleri sunmaktı eskiden. Şimdi ise adam chrome'u açıp arama yapamıyor, gelip forumda konu açıyor

Dostum herkesin yardım isteme hakkı vardır, zamanında sende onlar gibiydin doğduğun anda nasada açık var hackleyeyim filan demedin,
Bu forumda herkes eşit ve herkes istediği konu hakkında yardım isteyebilir(forum kuralları çerçevesinde.).

günaydın dostlar,
https://www.turkhackteam.org/off-to...k-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz.html#post9002475
Beklerim..

ZAVIENS

Yeni üye
15 Eki 2019
0
0

Eski THT'yi Bitek Ben Özlememişim Demek ki :) Eskiden Gövde Gösterileri Falan Vardı Efsaneydi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.