Forum hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Foruma açılan konuların(genellikle yardım merkezi) neredeyse yarısından bile fazlası "Nasıl Hesap Çalarım?" konularıyla dolu.
Bazen alt alta 3-4 tane "nasıl instagram hesabı çalarım, nasıl heçklerim" vesaire tarzı konular oluyor. Foruma ne zaman girsem her seferinde "instagram/facebook nasıl hesap çalarım, nasıl hesap kapatabilirim?" konularıyla dolu olduğunu görüyorum ve bu konulara yazılan cevapların her seferinde aynı kişilerin yazdığı, aynı mesajları ve alıntıladıkları mesajları zaten.
Sorum ise şu; buna çözüm getirilir mi, getirilebilir mi veyahut getirilecek mi? çünkü çok kötü bir görüntü oluşturmakta forum adına. şahsi düşüncem bu yönde.

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Multi açılan konular yasaktır. Eğer denk gelirseniz ihbar edebilirsiniz.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Multi açılan konular yasaktır. Eğer denk gelirseniz ihbar edebilirsiniz.

yasak ama her gün defalarca bu durum oluyor ihbarla nereye kadar gider ki?
ondan da ziyade konu açanların büyük kısmı yeni üyelik açan kişiler. bence yeni açılan üyelerin açılan konularına yönetici onaylama sistemi getirilebilir.

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
şahsen bende karşılaşıyorum ve çokça görüyorum, farklı kişiler tarafından açılıyor ve arkadaşın da dediği gibi hoş görüntü olmuyor çözüm olarak haddime mi ama belki sorunların çözümü yazılıp konular açılırsa çöp kutusuna taşınabilir ve kişiye ise ...böyle böyle konu var zaten denilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.