Forum İçi Etkinlik - Yukarıdaki Kim?

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,963
Orhun Nehri
Alanında başarılı ve iyi bir insan :)
ghost killer ppdeki Göktürk bayrağı ve beyaz toros bana jitemi hatırlattı :) anı olsun diye buraya bırakayım bari bu marşı.

Bir gece ismin yine hatırıma düşünce,
Çaresizlik almış başı mermilerin dansında.
Tayfunlar benden korkar esip esip gürlerim,
İsyanları bastırıpta nizam sağlar giderim.

Torosum vefakardır asla erinmez gamdan.
Yürek bir an ayrılmıyor Teşkilat-ı Âlâ'dan.
Rotamızda ay yıldız, yolum çıkar göklere.
Erseverler gibi olduk yürek verdik Jitem'e.

Geceler gibi çöktük yokuz varız bir anda.
Bizler kara akrepleriz gönül verdik dağlara.
Birimiz Erseveriz öbürümüz Yıldırım.
Ölümlerle vurgulandı benim hilal bıyığım.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
ghost killer ppdeki Göktürk bayrağı ve beyaz toros bana jitemi hatırlattı :) anı olsun diye buraya bırakayım bari bu marşı.

Bir gece ismin yine hatırıma düşünce,
Çaresizlik almış başı mermilerin dansında.
Tayfunlar benden korkar esip esip gürlerim,
İsyanları bastırıpta nizam sağlar giderim.

Torosum vefakardır asla erinmez gamdan.
Yürek bir an ayrılmıyor Teşkilat-ı Âlâ'dan.
Rotamızda ay yıldız, yolum çıkar göklere.
Erseverler gibi olduk yürek verdik Jitem'e.

Geceler gibi çöktük yokuz varız bir anda.
Bizler kara akrepleriz gönül verdik dağlara.
Birimiz Erseveriz öbürümüz Yıldırım.
Ölümlerle vurgulandı benim hilal bıyığım.
@Ceys

Moderasyonun görmüş ve görecek olduğu en iyi lider ve direktörü.(Bana göre)Kendisi ile aynı aile içerisinde bulunmaktan şeref duyuyorum.

Ælaska

Yeni üye
23 Ağu 2021
28
1
Aronisi forumda 1 bilemedim 2 kere gördüm fazla tanımıyorum ama tht ailesindeki herkes iyidit :)
Profesör hocam adı üstünde profesör şaka bi yana sevdiğim hocalarımdan biridir.

Çok şey bildiği aşikar ancak paylaşmaktan kaçınıyor gibi :D Şaka maka çok iyi yerlerde ve daha iyi yerlerede gidecek gibi duruyor moderatörümüz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.