Forum için Öneri

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Mahlum yeniden üyelikler açıldı. Yeni kardeşlerimiz geliyor neyi ne yapacaklarını da bilmiyor, bir çok kişide misyonu dahil okumuyor. Bunun için yeni üye olanlar için bir yönerge hazırlamalıyız üyelikten sonra.
Mesaj atma, ayarlar hakkında, katagoriler, vb.
Son söz ÜDY'nin. Biz öneride bulunduk tabi kolay olmayacak.

Son düzenleme:

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
İlk başta yeni üye olan birisine bir pop-up açılması gerekiyor, forum kurallarına yölendirecek vs. her seferinde insanların yazması engellenir.

qAp

Uzman üye
19 Şub 2016
1,240
0
28
Gümüşhane
Dostum Konularını İyice Araştırdıktan sonra Ve Kurallara Uygun Bir Şekilde Açarsan Mutlu Olurus

/ihbar

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
İlk başta yeni üye olan birisine bir pop-up açılması gerekiyor, forum kurallarına yölendirecek vs. her seferinde insanların yazması engellenir.

Böyle birşey her forumda olduğu gibi, tht de var. Lakin, üye olurken hiçbirimiz okumuyoruz, direkt sayfanın altından "Forum kurallarını okudum" butonuna tıklayıp foruma giriyoruz.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter

Evet bu kısmı okuyan yok. Adım adım yönerge halinde denesek birde.

Bahse varım, gene okunmaz. Delil olarak da şunu gösteriym:

Bir program kurarken pc ye, sürekli next next next der geçeriz çoğumuz. Telefona uygulama kurarken izinlere bakmadan ileri ileri kur der kurarız. Detaylara bakmayız.

E bu şekilde alışan üye topluluğuna kalkıp aşama aşama da kuralları sunsan tek seferde de sunsan okumayacaklardır.

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
Oraya guzel bir resim ve yazi fontu, renklendirme ile yapilmali ve dikakt cekicek sox , okumadan gecersen ban yersin gibisinsen

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Orayı göze sokmak lazım işte.

Bencede dediğine göre bir pop-up açılması gerekiyor, mantıklı bir düşünce.

Bahse varım, gene okunmaz. Delil olarak da şunu gösteriym:

Bir program kurarken pc ye, sürekli next next next der geçeriz çoğumuz. Telefona uygulama kurarken izinlere bakmadan ileri ileri kur der kurarız. Detaylara bakmayız.

E bu şekilde alışan üye topluluğuna kalkıp aşama aşama da kuralları sunsan tek seferde de sunsan okumayacaklardır.

Haklısın. Benimde aklıma gelmedi değil. Biz yinede önleminizi alalım her üyelik açıldığında can sıkıcı durumlar olabiliyor.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Konu hakkında yeni üyelere otomatik bir PM atarak gerekli konuları içeren bir kullanım kılavuzu sunulmasına dair bir çalışma başlatılmıştır.
İşlem hayata geçirildiğinde ayrıca bilgi verilecektir.
Öneriniz için teşekkürler.

konfic100

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
982
0
Konu hakkında yeni üyelere otomatik bir PM atarak gerekli konuları içeren bir kullanım kılavuzu sunulmasına dair bir çalışma başlatılmıştır.
İşlem hayata geçirildiğinde ayrıca bilgi verilecektir.
Öneriniz için teşekkürler.

Adminim hayırlı geceler,

Ayrıca bir konu açmaya gerek duymadım buradan yazayım dedim.

[url]http://www.turkhackteam.org/misc.php?do=showrules[/URL]

mvZd6zQjTuybJO1LSO8Ggw.png

Çiğneyen olarak değiştirebilir miyiz adminim?

Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.