Forum İle İlgili Merak Ettikleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
1EEfmf.gif

Merhaba Değerli Turk Hack Team Ailesi;

Forumumuz ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı öneri ve görüşlerinizi bu konu altında, aşağıda belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat ederek sorabilirsiniz.
Sorduğunuz Sorular ÜDY ve Ekip Liderlerimiz Tarafından Cevaplandırılacak. Verilen cevaplar Resmi Youtube kanalımızda bir video halinde sizler ile paylaşılacaktır...

XWpZNN.png

Soru Sorulmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

•● Sorulan sorulara konu altında cevap verilmeyecektir

•● Konuda tartışma amaçlı mesaj atan kişiler cezalandırılacaktır.

•● Aynı postta birden fazla soru sorulabilir.

•● Sorulan, sorulardan uygun olanları toplanıp cevaplandırılacak

•● Sorulan sorular forum ile ilgili olması gerekiyor.

•● Goygoy tarzı sorulan sorular ve post atan kişilere Ceza uygulanacaktır.

Değerli Turk Hack Team Ailesi Düşünce ve Önerileriniz bizim için önemlidir.
Sevgi ve Muhabbetle

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
İyi güzel konu valla.
Eskiden onbaşı,yüzbaşu yarbay gibi rank vardı bilirsiniz ve bu ranklar atılan mesajlara göre belirleniyordu.
Kaldırdınız bu rankları.
Peki neden şimdi yeni üye, üye ,hevesli üye gibi ranklar var?
Eski sistemin aynısı.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
@Patrick Jane
Onu şöyle açıklayayım burada kısa ve öz, insanlar mesaj atıp teğmen falan oluyorlardı ve sonra aldıkları rütbelerle hava atıyorlardı bu yüzden kaldırıldı.

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
141
Sitede konu açarken fotoğraf altına 1 boşluk bırakıp yazı yazdığımda sanki 3 boşluk gibi gözüküyor bunun sebebi nedir ? Bende mi bugta kalıyor ?

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
hkey
Pek rastlamadım ama eğer öyle bir şey varsa yetkililere bildirmelisin dostum cezasını alır.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Konunun amacı siz merak ettiklerinizi sorun, biz havuz oluşturalım ve cevaplayalım. Polemik oluşturacak soruları farklı bir konu açarak sorabilirsiniz arkadaşlar :)

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Tht ust yönetimi aylık ne kadar para kazanıyor ve ileride bu miktarı çalışan yöneticilere dağıtmak düşünüyorlar mı

MR0101

Üye
17 Şub 2010
79
3
Merhaba. Madem tema değişikliğine varan yenilikler getirildi, bu önerilere de mümkün gözü ile bakıyorum; forumda "Sadece takip ettiğim/arkadaş olduğum üyelerin konu/mesajlarını göster" seçeneği de eklenebilir. Aksi takdirde bir forum sitesinde arkadaş olarak ekle özelliği, olmasa da olur denecek kadar az bir etki yaratıyor. İkinci önerim ise, özel mesajlar için "görüldü" özelliği getirilebilir. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, iyi forumlar.

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
322
Tht ust yönetimi aylık ne kadar para kazanıyor ve ileride bu miktarı çalışan yöneticilere dağıtmak düşünüyorlar mı

Adminler dahil tüm yönetim ekibi gönüllülük usülüne göre çalışmaktadır.

Kısıtlı reklam gelirleri sunucu ve altyapı masraflarının yarısına yetmektedir, kalan yarısını ise adminler cebinden ödemektedir.

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
yetkili olmak için ne yapmamız lazım

Forumda yetkili hemen olamazsınız, yetkili olabilmek için uzmanı olduğun bir konu varsa onu uygun konu başlıkları altında paylaşmaya başla.Eğer ilgi alanın da bir kulüp varsa ona katıl,bildiğin konularda herkese yardım edersen zamanla bir yere gelebilirsin.

Kulüp alımları: https://www.turkhackteam.org/kulupler/
Tim alımları: https://www.turkhackteam.org/tim-ekip-alimlari/
Bunları takip edebilirsiniz, alımları açıldığında girersiniz.

Başvurunuzun onaylanması sonucunda her kulübe/Time girebilirsiniz. Bilgi birikimi hakkında pek sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta yapacaklarınız hakkında bilgi verilecektir

Son düzenleme:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Ben neden (Hevesli Üye) yim? Yani neye hevesliyim onu anladım. Yeni rütbe sistemi mi?

Katılıyorum. Hevesli üye nick altı vereceğinize rutbe sistemini geri getirin daha iyi. Sonuçta bu da bir hiyerarşiye giriyor. Hani diyordunuz ya üyeler eşittir felan diye. Öyle gözükmüyor ama. Ben hevesli üyeyim, ama benden daha bilgili olan yeni üye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.