Forum İle İlgili Merak Ettikleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,066
35
Osmaniye 80
Bizim zamanımızdaki aktiflik ile yakından uzaktan alakası yok. Aktiflikten kasıt tekil-çoğul hit değil... Yaş ortalamasının bu kadar düşmesi, şu an yorumlara bakıyorum da cidden çok küçük yaşta kardeşlerimizin yazdığı o kadar belli ki..
Saldırı timleri duraksatıldığı zamandan itibaren verim yok gibi duruyor. Değişen moderatör kadrosu da bunun bir kanıtı nezdimde.. Daha derine inmeden parkıma geri dönmem lazım. :)

Hack aktivitesinden tamamen uzaklaştıklarını söylemişti bir arkadaş nicki aklima gelmedi ama renkli idi.
Bu konu hakkında forumda bir yaziya çevrilmiş bir konu yada güncelleme ye denk gelemedim.
Eger dogru ise o renklinin bir konu alti yorumunda THT artık zone almiyor diyerek yazi yazmisti eger olay o konuya öylesine yazildiysa bence o renkli arkadas konusunda yatirim uygulasinlar cunku admin yada co adminler degildi eger bu adamlar yazili bir yerde Artiz THT Zone almiyor hack faailiyetleri durdu/askıya alındı (yazmıyor)
O zaman herkez konustuguna dikkat etmeli :)
Bu kadar gözlemliye bildim

Son düzenleme:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
+++ Tekrardan Yönetime girmenin Yaş sınırını koymaları en mantıklı karar olur.

Şimdi oradan biri çıkar der akıl yaşta değil baştadır diye. Bunları biz saldırı timleri zamanın da gördük aslanlar bize bişey demenize gerek yok hadi eyvallah.

Kesinlikle yaş, ÜDY dışında genel asistan ve yöneticilerin yaşlarının biraz daha yukarı çekilmesi gerek. :)

Hack aktivitesinden tamamen uzaklaştıklarını söylemişti bir arkadaş nicki aklima gelmedi ama renkli idi.
Bu konu hakkında forumda bir yaziya çevrilmiş bir konu yada güncelleme ye denk gelemedim.
Eger dogru ise o renklinin bir konu alti yorumunda THT artık zone almiyor diyerek yazi yazmisti eger olay o konuya öylesine yazildiysa bence o renkli arkadas konusunda yatirim uygulasinlar cunku admin yada co adminler degildi eger bu adamlar yazili bir yerde Artiz THT Zone almiyor hack faailiyetleri durdu/askıya alındı (yazmıyor)
O zaman herkez konustuguna dikkat etmeli :)
Bu kadar gözlemliye bildim

Eski dönemin toplu operasyonlarına, anka-kafkas timlernin aktif olduğu zamanlara, isim vermeyeceğim ancak bazı yöneticilerinin tim liderliği yaptığı zamanlara bakarsan duraksadığını da aksadığını da görebilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Tek merak ettiğim şu bizim squall ve yakamoz ve baysal bey Zorrokin biliyorum Arseniki bilmiyorum merak ettiklerim bu kadar sadece

Moderatör tarafında düzenlendi:

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
bu bir cevap mı?

Dünya'da her saniye ortalama 4 ila 5 internet sitesinin açılması, 2019 verilerine göre toplam internet sitesi sayısının 2 milyar olmasını baz alırsak ilk 10.000 içerisinde yer almak takdir edersiniz ki büyük başarıdır. Bu başarı tüm paydaşlarımıza aittir bizler ve sizlere yani hepimize her şey için yönetim adına teşekkürler, iyi ki buradayız :yo

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.