Çözüldü Forum Kurma Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
Son düzenleme:

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Ücretsiz forum kurucam dersem;

10tl.net

Özel forum kurcam dersen;

Bir adet alan adı ve host alıp scripti hosta aktarıp yapabilirsin.

edit:
İmzaya %100 php yazmışsın o kadar bilgin varsa kurabilirsin. :trl

Son düzenleme:

hackertype

Üye
15 Mar 2018
187
0
Sanal Alem
forum kurman için web sitesi kurman gerek web sitesi içinde html bilmen gerekli :)
ahhahah bilmiyodum saol
Merhabalar;

Benim konularıma bakabilirsiniz

bakiyorum hemen

seni bir yerden tanıyor gibiyim .. forum kurmak istiyorsan hazır uygulamalar var mybb öneririm

html ile forum kurmak mı sanmıyorum :)

mybb kurcam zaten de bi yerde hata oldu

Ücretsiz forum kurucam dersem;

10tl.net

Özel forum kurcam dersen;

Bir adet alan adı ve host alıp scripti hosta aktarıp yapabilirsin.

edit:
İmzaya %100 php yazmışsın o kadar bilgin varsa kurabilirsin. :trl

ben 1 yillik domain 1 yiilik host aldim sadece tema ile ilgili bi sorun oluştu bedava deil herşey aldim da temada bi sorun oluştu neyse yardimlariiniz için teşekkür edeirm iyi geceler

Squ4re

Üye
1 Ara 2018
248
4
23
Suriye
MyBB kurulumu için 1 adet hosting ve domain'e ihtiyacın var hostinginde 1 adet mysql ve 1 adet ftp hesabı olması şart. Mybb'nin herhangi bir sürümünü indirip ftp üzerinden sitenin ana dizinine yolla, yükleme işlemi tamamlanınca siteismi.com/install adresine gir ve kuruluma başla 3. veya 4. adımda senden mysql bilgilerini isteyecek eksiksiz ve doğru bir şekilde gir zaten diğer aşamalar basit (admin k.adı şifre seçme gibi..) artık forumun hazır eğer tema yüklemede sıkıntı yaşıyorsan temayı yüklerken sürüm uyumluluğunu yoksay kutucuğunu işaretlemeyi unutma!

Squ4re

Üye
1 Ara 2018
248
4
23
Suriye
Hayır değil, web programlama.
hocam html web programlama dilide değildir :) html metin editörü gibi bişeydir literetürde programlama dili olarak geçmez

bende şuna benzer bir forum kurmak istiyorum https://www.gorevimizvatan.com/index.php reklam olursa özür dilerim ama site benim değil bunu nasıl yapıcaz mybb hazır forumlarıyla sağlıklı olmaz diye düşünüyorum dışarıda da yaptırsam en az 5000 tl alırlar
Hocam xenforo kullanarak kat kat daha iyi bir site yapabilirsin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.