Forum öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teslα

Üye
18 Mar 2018
136
32
Adobe
Son açılan konulardan sonra forumun anaokuluna dönüştüğünü görüyorum , THT'ye yaş sınırlandırması getirilmesini talep ediyorum. Forumun içerik kalitesini arttıracağına inanıyorum.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Yaş sınırlaması olayına katıldığımı söyleyemem. İsteyen herkes yaş farketmeksizin hack öğrenebilmeli. Ancak açılan konuların takip edilmesi daha doğru olur.

//Edit
Şimdi zaten takip ediliyor diyeceksiniz ama daha da üstüne düşebilir. Üyelerde bu tarz konuları şikayet ederse azalır gibime geliyor.

Ph1x

Yeni üye
3 Şub 2022
48
17
THT'nin bu duruma gelmesi benim için çok üzücü yıllarca gururlu bir cyber army iken su anda anaokuluna dönmüş durumda

Teslα

Üye
18 Mar 2018
136
32
Adobe
Yaş sınırlaması olayına katıldığımı söyleyemem. İsteyen herkes yaş farketmeksizin hack öğrenebilmeli. Ancak açılan konuların takip edilmesi daha doğru olur.

//Edit
Şimdi zaten takip ediliyor diyeceksiniz ama daha da üstüne düşebilir. Üyelerde bu tarz konuları şikayet ederse azalır gibime geliyor.
Hacking öğrenmek için yaş sınırı bulunmamasını bende desteklerim ancak bazı arkadaşlar bazı şeyleri idrak edemiyecek kadar küçük.

Teslα

Üye
18 Mar 2018
136
32
Adobe
@Admin i konuya davet ediyorum ve yetkili bir kişi daha gelene kadar mesaj atmıyorum.
+Sistemi kandırmaya yönelik hareketler için TC KİMLİK ile doğrulama sisteminin kullanılması taraftarıyım.
İyi Forumlar

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,644
1,605
Merhaba, bence ön yargılı olmamalısınız. Bir kişi yüzünden bütün üyelere sorumlu tutmak yanlış bir davranış. 20 yıldır halen ayakta olmayı başarabiliyorsa, demek ki platform bir şeyleri başarmış demektir. Yeni gelen kardeşlerimiz ise, hepsi birer gelecek vadediyor. İlerde çok başarılı yerlere geleceklerini inanıyorum. Hele ki buradan bir şeyler kapabilmiş ise platform zaten görevini yerine getirmiş demektir. Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
122
41
17

Bende 15 yaşindayim ve hacker olmak için bana en lazim olan şeyi söyliyimmi (araştirmak) . Ve benim en büyük yardim alabilecegim ve araştirip ögrenebilecegim kaynak bence burasi . Bazilari belkide ögrenmek için geliyordur . Sonuçta bütün "z" kuşagi tiktok yada instagramda dolaşacak degil belkide bazilari interneti derinden ögrenmek istiyordur , bu yüzden bence hiç gerek yok hocam . Burasi ögrenmek , ögretmek için var degilmi? Yoksa sadece 100 tane profesyonel hackerlerin kişisel sitesimi?​

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Öncelikle her üyemizin önerilerine veya eleştirilerine açığız. Fakat bunu söylerken düzgün bir dil ile ifade etmek çok önemlidir. Bu konuda birçok mesajı sildim. Sebebini de tahmin etmişsinizdir. Neden argo kullanmadan, birbirimizle kavga etmeden güzel bir dille tartışmıyoruz?

Önerine gelicek olursam bu işin yaşla değil olgunlukla alakalı olduğunu düşünüyorum. Zaten hack denince artık olgun davranışları olmayan kişiler akıllara geliyor. Genel kitle böyleyken forumun daha iyi olması için hepbirlikte neler yapabiliriz? Teknik bilgi verici konular açabiliriz. Biz yönetim olarak sürekli konu açıyoruz. Sizler de üyeler olarak bize destek verebilirsiniz. İlla konu yazarak da değil, konularımızı beğenerek paylaşarak bizi tanıtabilirsiniz

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Öncelikle her üyemizin önerilerine veya eleştirilerine açığız. Fakat bunu söylerken düzgün bir dil ile ifade etmek çok önemlidir. Bu konuda birçok mesajı sildim. Sebebini de tahmin etmişsinizdir. Neden argo kullanmadan, birbirimizle kavga etmeden güzel bir dille tartışmıyoruz?

Önerine gelicek olursam bu işin yaşla değil olgunlukla alakalı olduğunu düşünüyorum. Zaten hack denince artık olgun davranışları olmayan kişiler akıllara geliyor. Genel kitle böyleyken forumun daha iyi olması için hepbirlikte neler yapabiliriz? Teknik bilgi verici konular açabiliriz. Biz yönetim olarak sürekli konu açıyoruz. Sizler de üyeler olarak bize destek verebilirsiniz. İlla konu yazarak da değil, konularımızı beğenerek paylaşarak bizi tanıtabilirsiniz
Çok Yaşayın Be Hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.