Forum Sistesi Nasıl Büyütülür

Diapers

Üye
21 Ocak 2019
61
0
KKTC
Arkadaşlar forum sitesi açtım 1 hafta önce siteyle ilgili bazı problemler vardı çözdüm şimdilik stabil olarak çalııyor. 300'den fazla üye var ancak aktiflik çok düşük, hem aktifliği arttıracak.
Ben çok fazla anlamıyorum forum sitesi nasıl kullanıcı ve içerik arttırılır içerik girmek için tavsiye bile verseniz yeterli benim için konu yanıtlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. Son olarak foumu blog sitemin alt domainine açtım ve webmaster hacking gibi kategoriler var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Diapers

Üye
21 Ocak 2019
61
0
KKTC
Mesela millet en fazla ne istiyor ne tür konular site hack , virüsler , Scriptler v.b ilgi çekici programlar peki bunlarn hiç yapılmamış farklı hallerini güzel veya kolay hallerini sen yaparsan paylasirsan tutar

Teşekkürler dostum, nulled scriptler falan eklemeyi düşünüyorum veya WP Plugin'leri.

en basit yöntem sosyal medya konuları. her yer de aranan şeydir. içeriği sağlam olduğu sürece bu alandan baya bir hit alırsınız.

Sosyal medya çok kapsamlı yazılar gerektiriyor haber sitelerinden dolayı, foruma göre daha otoriterler ya sözde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Arkadaşlar forum sitesi açtım 1 hafta önce siteyle ilgili bazı problemler vardı çözdüm şimdilik stabil olarak çalııyor. 300'den fazla üye var ancak aktiflik çok düşük, hem aktifliği arttıracak.
Ben çok fazla anlamıyorum forum sitesi nasıl kullanıcı ve içerik arttırılır içerik girmek için tavsiye bile verseniz yeterli benim için konu yanıtlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. Son olarak foumu blog sitemin alt domainine açtım ve webmaster hacking gibi kategoriler var.
Merhaba
Forumunuzu büyültmek için insanların dikkatini çekecek ve gerçekten öğrenmek isteyecekleri bilgiler paylaşmanız
Gerekmektedir. Bu tabiki büyültecektir. Aynı şekilde foruma ait sosyal medya hesaplarınızdan yapacağınız paylaşımlar da etkileyecektir.
İyi forumlar.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Her şeyden önce reklam çıkmanız lazım. Bunun için SEO çalışmaları yapmanız lazım ve Web Master forumlarında reklam yapmanız lazım. Bunlardan daha da önemlisi forumun konsepti, icraatları çok önemli. Kişiler içeriği boş bir foruma girmez. Bunları yaparsanız verimli sonuçlar alabilirsiniz.

İyi forumlar.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Forumu enine ve boyuna doğru çekersen büyüyecektir.

Şaka bi' yana gerçekçi konuşmak gerekirse forum kültürünün artık yavaş yavaş öldüğünü ve bunun azaldığını düşünüyorum. Forumlar artık daha çok kapsamlı oyunların arka planında işe yarayabiliyor onun dışında günümüzde yeni açılmış bi' forumun tutma ihtimali gerçekten çok ama çok az.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,205
4
686
Merhaba, bu zamanda forum sitesinden yürümek gerçekten köklü bir geçmiş olmadığında çok zor oluyor. Size tavsiyem forumu olabildiğince geniş yapmak yerine alanını daha da daraltmanız örneğin atıyorum yks ye hazırlanan öğrencilere yüklenip onların orada her türlü konuyu tartışabilecekleri bir ortam hazırlayabilirsiniz tabii reklam ve seo da çok önemli. Sosyal medyanın gücünü kullanmanız gerekli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.