foruma yeni kaydoldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EkinYzb

Yeni üye
20 Ağu 2016
8
0
izmir
arkadaslar bugun foruma yeni kaydoldum daha yeni kali linux kurdum şimdi önceliğim öğrenebildiğim kadar öğrenmek internette forumlarda herşeyi öğrenmeye çalışıyorum yazılım program dilleri ile ilgili kitap aldım onuda okuyorum forumu cok beğendim aradığım herşey nerede ise var arkadaşlar cok yardımsever bu forumu cok seviyorum :RpS_thumbup: bu arada arkadaslar baska önerebileceğiniz bir konu varmı şuan sadece forumlardan ve kitaplardan öğreniyorum :RpS_huh:

Chetcut

Üye
20 Ağu 2016
156
0
Ben kali linux dualboot yaparken win gitmişti 6 saat sonra farkettim bi kontrol et win yerinde mi 😁😁😁

EkinYzb

Yeni üye
20 Ağu 2016
8
0
izmir
yok ben windowsun yanına kuramadım windowsu kurdum kuralı sevemedim kali linuxu attım usbye direk sistem olarak kurdum sildim windowsu daha iyi oldu benim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.