Foruma You Tube Video ekleme Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
Ben Biraz Ayrıntılı anlatayım Hiç bilmeyen arkadaşlar zorlanmasınlar.

61895040oo4.jpg

Öncelikle Yukarıda resimde görüldüğü gibi You Tube sitesinden Ekleyeceğimiz videoyu bulup işaretlediğim kısımdaki more yazan yeri tıklıyoruz.

39560368em2.jpg

= işaretinden sonraki kısmı kopyalıyoruz

67214630fi2.jpg

Ben forumumuzdaki You Tube videolar bölümüne ekleme yapacağım için bu bölümü seçtim siz imza olarak veya konunun içeriğine uygun bölümü seçerek resimde belirttiğim konu aç bütonunu tıklayın

71142751ex8.jpg

Mesaj yazacağınız bölümün üst kısmındaki You Tube ikonuna tıklayınız

30039763qd5.jpg

Açılan ( [youtube] Buraya = işaretinden sonraki kısmı kopyalayın [YouTube/]) kısmın ortasına ikinci resimde kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz ve = kısmına kadar adresi silip sadece = den sonra kalan kısmı bırakıyoruz.

24400220wd7.jpg

Ve son olarak Yeni konu gönder diyoruz You Tube Videomuzu başarıyla forumumuza ekledik. Bu arada Konu başlığını yazmayı unutmayalım.
İyi forumlar.

Replerimi unutmayın ha teraziye tıklamayı unutmayın :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.