Forumda Acık bulursam

Çözüm
Merhabalar,

ilk önce bir açık bullursanız bunu bir yöneticiye bildirdiğnizde maaleseft rütbeniz artmaz. Kime bildircem konusuna gelirsek herhangi bir yöneticiye bildirmeniz yeterli olucaktır. Zaten o yönetici daha üst kişilere ileticektir.

İyi günler dilerim.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Forumda Acık bulursam Kime bildircem ve Rutbem artar mi?
Burasi kardeslik kokan bir platform. Bu guzel insanlarin takildigi bu platformun aciginimi bulma pesindesin. Baska hangi platform bu platform kadar guzel olabilir ki. Soru sordugunuzda sorunuzu yanitlamak icin bir suru kişi hazirola geçiyor. Üstelik hiç bir şeyin menfaati yoktur. Amaç siz kardeşlerimize hizmet etmek. Tek amaç budur. Sizler Türk Hack team ın gelecek neferlerisiniz. Mevki makam önemli değil. Önemli olan bu güzel insanlara hizmet etmektir bence

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Burasi kardeslik kokan bir platform. Bu guzel insanlarin takildigi bu platformun aciginimi bulma pesindesin. Baska hangi platform bu platform kadar guzel olabilir ki. Soru sordugunuzda sorunuzu yanitlamak icin bir suru kişi hazirola geçiyor. Üstelik hiç bir şeyin menfaati yoktur. Amaç siz kardeşlerimize hizmet etmek. Tek amaç budur. Sizler Türk Hack team ın gelecek neferlerisiniz. Mevki makam önemli değil. Önemli olan bu güzel insanlara hizmet etmektir bence
kesinlikle... birde forumda rütbeli oldun diye de THT ye almayabilirler

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
2
83
Bozkır
yok yanlis anladiniz sadece merakdan sordum bide o acik iside cok onemli aciklara bakmazsak hacklenir forum

ve bence burada birazda rütbe sevdası var sanırım :) unutma rütbe içi çalışma sen çalış zaten rütbe alırsın...
zaten benim icin rutbe onemli degil merakdan sordum

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,988
5
1,082
Kayseri
Merhabalar,

ilk önce bir açık bullursanız bunu bir yöneticiye bildirdiğnizde maaleseft rütbeniz artmaz. Kime bildircem konusuna gelirsek herhangi bir yöneticiye bildirmeniz yeterli olucaktır. Zaten o yönetici daha üst kişilere ileticektir.

İyi günler dilerim.

Çözüm

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Açık Arayacaksınız Yurt dışı sitelerinden faydalanın Türkiye de Çok agir cezaları var Bilginiz olsun
Aynen Türkiyedeki Ceza Muhakemesi Kanunu bu Kardeşimize bildirmeyi istedimde.
Bilişim Sistemine Girme Suçunun Cezası (TCK 243) Bilişim sistemine girme suçunun cezası şu şekildedir: Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren veya orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir (TCK m.243/1).

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
2
83
Bozkır
Aynen Türkiyedeki Ceza Muhakemesi Kanunu bu Kardeşimize bildirmeyi istedimde.
Bilişim Sistemine Girme Suçunun Cezası (TCK 243) Bilişim sistemine girme suçunun cezası şu şekildedir: Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren veya orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir (TCK m.243/1).
yok zaten bise yapmam yoneticiye bildiririm

nytranger

Üye
15 Tem 2021
72
53
25
Ülkü Ocakları
çok iyi söyledin be reis

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
çok iyi söyledin be reis
Burasi siz kardeslerimin yeri. Burasi bizim hepimizin yeri. Buraya canim feda olsun. Yas 40. Bu platform gibi daha iyilerini göremedim. Cyberwarrior Tim Akincilar platformu vardi. Ordaydim. Bir haksizliga maruz kaldigimdan ayrildim kendi istegimle. Bak orasida kapandi. Adamlar misyon tamam demis. Sevgili gencler bu platformu cok sevdim. Baskalari gibi misyon tamam demeyelim. Calisalim. Dahada aktif olalim. Hizmet budur. Mevki makam koltuk bos isler. Burasi Turkiyenin bir numarali siber savunma Hava sahasi olmali. Bunlari gerceklestirebilmek icin hizmet hizmet yapmakla baslar

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
2
83
Bozkır
Burasi siz kardeslerimin yeri. Burasi bizim hepimizin yeri. Buraya canim feda olsun. Yas 40. Bu platform gibi daha iyilerini göremedim. Cyberwarrior Tim Akincilar platformu vardi. Ordaydim. Bir haksizliga maruz kaldigimdan ayrildim kendi istegimle. Bak orasida kapandi. Adamlar misyon tamam demis. Sevgili gencler bu platformu cok sevdim. Baskalari gibi misyon tamam demeyelim. Calisalim. Dahada aktif olalim. Hizmet budur. Mevki makam koltuk bos isler. Burasi Turkiyenin bir numarali siber savunma Hava sahasi olmali. Bunlari gerceklestirebilmek icin hizmet hizmet yapmakla baslar
yok rutbe icin degil merakdan sordum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.