Forumda DİN

DESTEKLİYOR MUSUN?

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albayturk

Üye
9 Eyl 2015
116
0
senin gibi veletler yüzünden o tarz konulara vakit ayıramıyoruz meşgul edip saçma sapan tartışmalara girmeye devam et sende biraz daha meşgul et daha çok öyle konu açılsın daha çok kapatılmasın sende daha çok post at burda yada git saçma sapan konu aç olur mu ?
sabır falan mı sınıyon amaç ne tanıdık biriyle iddiaya girdin wick ne zaman çıldırıcak diye de onumu deniyonuz wick trigger çelınc falan mı çekiyonuz ne senin derdin amacın ? içip içip foruma konu anket mi açıyonuz napıyonuz olm okulunuz işiniz gücünüz yok mu ? madem o kadar sorunlu konu gözüne çarpıyo ihbar ette daha rahat çalışalım

Adamsın.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
tehtid olarak algılama diyorsun tehdit ediyorsun ATATÜRK'ü sizden bin kat daha iyi anladım bunu bilin adamlar siyasal reklam yapmaya başladı adam ATATÜRK'e iftira atıyor konu 10 15 dk önce açıldı benle uğraşacağına ona bak ATATÜRKçü platform diyorsunuz ATATÜRK e atılan iftiraları görmezden geliyorsunuz beni banlasan ne geçicek eline buyur banla herkes görüyor kimin ne yaptığını

haklı olsan bile (haklısın demiyorum) sana üstlerine karşı daha saygılı olmayı öneririm.

Mactire

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
315
0
bir iki kişi ne dediğini bilmiyor diye temelli silip atmamak lazım manevi değerleri !

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
işte konuşma tarzına bak terbiyesiz forumun içine ettiniz

sabrımı dene dene ger ger ondan sonra konuşma tarzına bak senin gibi vatandaşlar yüzünden uslüp sabır vb bir şeye dikkat edilmiyor teşekkür ediyorum ilgin alakan güzel düşüncen için biriciğim benim öpüyorum seni al yanaklarından :* kocaman öpüyorum hemde sinirlerimi bozdun ya :D vallahi kahkaha atmaya başladım pc başında çok sağol :D

Slovera02

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
725
38
İzmir
Herkes özgür iradesi ile yaşar ve herhangi bir dine inanır. forumda Müslüman Hristiyan ve ateist, insanlar elbet de vardır.Bırakın da onlar neden inandığını paylaşsın bizde cevap verelim tekrar söylüyorum din konuları değil bir dine hakaret eden kişiler kaldırılmalı. Haksız mıyım ? ve ayrıca artık tartışmayı bırakın ! Konu sahibi konuyu kilitlemeni rica ediyorum

hacker3812

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
418
0
Pluton
Bu forum din forumu değil hack forumu amacının dışına sapmaması lazım tabii bilgilenmek lazım fakat bu siyasi konular gibi hassas olunmalı

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
sabrımı dene dene ger ger ondan sonra konuşma tarzına bak senin gibi vatandaşlar yüzünden uslüp sabır vb bir şeye dikkat edilmiyor teşekkür ediyorum ilgin alakan güzel düşüncen için biriciğim benim öpüyorum seni al yanaklarından :* kocaman öpüyorum hemde sinirlerimi bozdun ya :D vallahi kahkaha atmaya başladım pc başında çok sağol :D
ßyWick nasıl öptüysen heyecandan şimdi gitmiştir o :D:woott

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Bir yanlış yaptığımda beni suçlayın İslam’ı değil. Ben kusurluyum ama İslam değil..

bu sözlerim ile beraber konuyu kilitliyorum. Zaten oy çoğunluğuna da bakacak olursak kimse istemiyor.

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.