Forumda Irkcılık Ve İnsan Ayrımcılıgı Konular PaylasılıyorBırı ArtıkDur Desin Bunlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker By Furkan

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
502
0
Batman
Sitelere Saldırı Yapamak İçin Gerekli Programlar

Arkadaslar Ben Bi Siteye Saldırı Düzenleyecem Ne Gerekiyor Bunun İçin

Son düzenleme:

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Öyle konuları
report.gif
buradan ihbar et gereken yapılır.

54kanarya54

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
901
0
İstanbul
yaw okurken güldüm ne kadar çok seviyorsunuz gereksiz konu açmaya yok neymiş ay ırkçılık yapıyolarmış falan filan ayrıca kardeşim HEPSİNİN ALLAH BİN BELASINI VERSİN HAKARATSE HAKARET ONLAR ASKERİMİZİ ŞEHİT EDERKEN Bİ YERLERİNE KINA YAKIYOLAR

Seraser

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
866
0
system32
Niye senin verdiğin resimde bir köpek ölüsü fotoğrafı var. Niye kaldırılsın ki. Seni yediren,içiren her şeyini yapan ülkeye karşı; sen gidip ermenileri,yahudileri kendine dost edinip bu CENNET VATAN a hainlik yapmak köpeklerin bile yapacağı alçaklık değildir.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
İlk olarak flood yapmayın. İkinci olarakta ordaki insan değil. Askerimize kurşun sıkan şerefsizlerin leşlerini görmek istemiyorsanız sayfayı kapatırsınız başka konuya bakarsınız. Burada size kimse bu konuya bakmak zorundasın demiyor. O yerde yatan şerefsize insan diyen olursa karşısında beni bulur. Ben burda Kürtlere düşmanım demiyorum. Pkklılara düşmanım bunu diyorum! Kimse yanlış anlayıp üstümden oyun yapmaya kalkışmasın.

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Hooppp Orda Dur Terörist Bebek Öldürücek İnsan Katili Olucak Koyucak Gülücek Bize Gelince Teröristi Öldürdükmü Irkçılık Hadi Dostum Anca Gidersin. Ona Irkçılık Denmez Ona Vatan Hainliğinin Sonucunu Göstermek İçin Verilen Fotoğraftır.

İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.