Forumda kimi örnek alıyorsunuz?

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,347
Россия
@hoaydar tek attıgı icin 🗿 🗿
SvKvJq.jpg

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,346
2,521
Şuana kadar örnek aldığım benden canımı isteseler verecek kadar değer verdiğim iki kişi var. Bunlar; başta @Reiɴα ikinci olarak ise @Arslan'. Bu iki muhterem insan hayatımın düzgün geçmesini sağlayan biri sevgiyi, sadakati, merhameti öğretti, biri disiplini, fedakârlığı, adaleti öğretti. Onun için benden canımı istesinler bir an bile tereddüt etmem bunu samimi söylüyorum.

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
456
159
Merhaba Başarıya ulaşmış herkes örnek alırım hepsi birer tecrübe ve başka bir pencere benim için

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
925
559

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
@zztri üstadı örnek almaya çalışıyorum, tabi ergenlikten hayat biraz inişli çıkışlı (belki başka sebeptendir) belki bendendir

sokratınpelerini

Katılımcı Üye
8 Ağu 2022
334
370
Susurluk
Son düzenleme:

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,272
3,482
Etiketlediğin kişiler arasında ki uyuma bayıldım :d

"Örnek alacağım kimse yok."
~ Reiɴα
"Ornek alacagim kimse yok"

Duydugum en sacma soylem olabilir, insanlar olgunlasana kadar bir kasettir, gordugunu ve duydugunu kayıt eder. Sonra kendisi karar almaya baslayinca cevresinde bulduğu idolleri ornek alir :) bu inkar edilemez.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,336
Forumda kimi örnek alıyorsunuz?

Ben kendi çalışmalarıma yakın olanları daha çok takip ettiğim için konu ve kendi yaptıkları gövde gösterisinden bu kişileri seçtim.

@Ghost Killer @P4$A @Napcaz @Arslan'
Genel manada neredeyse her alandan örnek aldığım abilerim ablalarım hocalarım ve kardeşlerim var :)
@Rebelkan @'ReDLiNe @Coderx37 @Grimner @Enistein @Napcaz @P4$A @.net :) <3333

Ayrıca gelişirken sürekli birbirimize destek olduğumuz
@hoaydar @Floria1 @Suppressor kardeşlerimi de unutmak olmaz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.