Forumda Muhtemelen En Genç Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jieo

Üye
27 Tem 2023
91
27
Merhaba, 13 yaşındayım.
Ve siber güvenliğe merak sardım son zamanlarda, Kali Linux kullanıyorum ve buradan öğrendiğim bilgiler ile tools kurarak birkaç şey öğrenmeye çalışıyorum araştıra araştıra öğrenicem :D
c++ eğitimi alıyorum, python'da öğrenmek isterim.
Yaş sınırı var mı bilmiyorum ancak kendimi bu forumda geliştirmeyi sorunlarıma çözüm aramayı isterim.
İyi geceler.

Son düzenleme:

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
280
2
50
32
Merhaba, adım Aziz 13 yaşındayım.
Ve siber güvenliğe merak sardım son zamanlarda, Kali Linux kullanıyorum ve buradan öğrendiğim bilgiler ile tools kurarak birkaç şey öğrenmeye çalışıyorum araştıra araştıra öğrenicem :D
Yaş sınırı var mı bilmiyorum ancak kendimi bu forumda geliştirmeyi sorunlarıma çözüm aramayı isterim.
İyi geceler.
İlk script kidde oldun ama manuel saldırıları öğrenmeden kendi saldırı toolunu kodlayamazssın.

Aramıza Hoşgeldin ve isim vermeseydin keşke

Trambell

Yeni üye
13 Nis 2020
24
5
Hoşgeldin.

Yolex

Üye
24 Tem 2023
57
18
Merhaba, 13 yaşındayım.
İyi geceler.

merhaba hoşgeldin bende yeni katıldım buraya ve senin gibi siber güvenliğe aşırı ilgim var udemy den kurs alıyorum yeni başladım sayılır.

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
720
5
330
23
İlk script kidde oldun ama manuel saldırıları öğrenmeden kendi saldırı toolunu kodlayamazssın.

Aramıza Hoşgeldin ve isim vermeseydin keşke
lamerlik yolunu her kes gecmistir
İlk script kidde oldun
bu cumle ile asagilamaga gerek yok .
ama manuel saldırıları öğrenmeden kendi saldırı toolunu kodlayamazssın.
13 yasinda yeni baslamis biri kendisi
"isim vermeseydin keşke" ne alakasi var? kim ne yapa bilir isimle? bos yapmayin lutfen

Merhaba, 13 yaşındayım.
İyi geceler.
merhaba kardesim . yazilimda kendini gelistir bol bol ctf coz zaten gelisirsin . yasinda genc guzel ilerlersin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jieo

Üye
27 Tem 2023
91
27
lamerlik yolunu her kes gecmistir

bu cumle ile asagilamaga gerek yok .

13 yasinda yeni baslamis biri kendisi
"isim vermeseydin keşke" ne alakasi var? kim ne yapa bilir isimle? bos yapmayin lutfen
19- Forum içerisinde kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır. (İsim soyisim - telefon numarası, fotoğraf v.s.)
bu kuraldan dolayı söylemiş olabilir

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,883
13
925
O zaman hoş geldin. Hayır forumda yaş sınırı yok.

İstersen Siber Güvenlik kulübüne başvuru yap ve daha çabuk ilerle 😉

Script kiddie, lamer falan gibi eleştirilere de çok kulak asma, neticede burada daha cok yenisin.

Kalıcı olman dileğiyle.. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.