Forumda neler oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
bu düşüncede ve bunları görebilen birini arıyordum sağolasın hocam ben de eski üyelerdenim.
Ellerinize sağlık. Bunu kolay kolay yazdıramazsınız bana :)

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
946
59
%appdata% ~ Crypted '
Para gibi düşün , ne kadar çok basılırsa değeri bir o kadar düşüyor . Belkide çoğu forum görevlisi çok fazla olduğu için değersiz hissediyor işlerini aksatıyor . Emin ol 10 tane forum görevlisi olsun , o rütbenin değeri o kadar yüceltir ki insanı anlatamam . Kimse kaybetmek istemez onu ve adım gibi eminim insanlar can atmaya başlıyacak görevli olabilmek için .

Mükemmel bir benzetme,zamanında Asistan olmak için ne çabalar sarf ederdik.Her asistan düzenli konu açmak zorundaydı ve öyle kaba düzen kopyala-yapıştır metinler kabul edilmezdi.3 asistan ve 3 moderasyon ekibi üyesiyle harikalar yaratılıyordu bu forumda özellikle YM alanında pek anlaşamasakta PALA isimli arkadaş inanılmaz verimli çalışırdı,bilgi paylaşımı konusunda ise "Squ4LL inanılmazdı.Umarım yine verimli bir yönetim sistemi oturtularak ilerleme katedilir.

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,302
3,566
Para gibi düşün , ne kadar çok basılırsa değeri bir o kadar düşüyor . Belkide çoğu forum görevlisi çok fazla olduğu için değersiz hissediyor işlerini aksatıyor . Emin ol 10 tane forum görevlisi olsun , o rütbenin değeri o kadar yüceltir ki insanı anlatamam . Kimse kaybetmek istemez onu ve adım gibi eminim insanlar can atmaya başlıyacak görevli olabilmek için .

Burası forum olmasıyla beraber aynı zamanda bir akademi, burada yönetici olana kişiler sorumluluk bilincini daha iyi kavrıyor, dediğin gibi bu forum 15-20 kişiyle idare edilseydi sadece yerinde sayardı, şimdiki haline bak gelen yeniliklere hizmetlere bak, herkes yönetici oluyor diyorsunuz, merak etmeyin boş beleş insanların eninde sonunda foyası ortaya çıkıyor, Anka UG sayesinde kaç kişi eğitim aldı birşeyler öğrendi haberin var mı, cyber star league yapıldı haberin var mı? Bunların hepsini bu yöneticiler yaptı, önemli olan birşeyi dahada ileri götürüp geliştirebilmektir, yerinde saydırmak değil.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Mesela neye göre fazla?

Bu kadar büyük bir forumun idaresini sağlamanın kolay mı olduğunu düşünüyorsunuz? Herkes birşeyler öğreniyor, yönetici olmak sadece yönetmek değildir, aynı zamanda öğrenip öğretmektir. Yönetici sayısı ne kadar fazla olursa disiplin o kadar iyi olur, ama şunun altını çiziyorum ki yöneticilerde büyüdükçe küçülmesini bilmeli. Yönetime laf ettirmem edenede hakkım haramdır. Bu insanlar siz forumda güzel vakit geçiresiniz diye var.

Kardesim cevap verdigin kisi forumun yillardir uyesi ve emektari, bosuna laf anlatmaya calisma hakli cunku :D

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,302
3,566
Kardesim cevap verdigin kisi forumun yillardir uyesi ve emektari, bosuna laf anlatmaya calisma hakli cunku :D

Hocam emekçilere saygımız herzaman baki lakin, haklılık payı yok, bu insanlara şans ve imkan tanınırsa daha iyi sonuçlar çıkacağından yanayım. Bu forumda 10 tane yönetici olsun sadece yönetir, 100 tane yönetici olsun, yönetir, geliştirir, okutur öğretir, hiyerarşiyi aşılar, bu forum Arsenik adminin milletimize emanetidir ve öyle kalacaktır.

Son düzenleme:

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,514
1,013
Türk Hack Team yönetime saygılar ve sevgiler
Teşekkür ederim bu konuyu gündeme koyan üyemize
Öncelikle Ben engelliyim ve üniversite mezunuyum
THT deki herhangi bir tim ekip ve kulüp tam birlik değil
o yüzden ben kendim çıkıyorum görev veya ödev yapmamak için
yok yok konularda yani her konu var THT de
bazı konular alıntılı bazı konular alıntılısız
bir tim veya kulüp konu veriyor bir bakıyorum aynı konu THT de var
benim için rütbe önemli değil
rütbe hakkında güncelleme yapılabilir mi
bence yönetimin kararına bağlı
önemli olan THT i yönetebilmek
zaten ben fizik tedavisine başladım
ben bir gün varım iki gün yokum

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Hocam emekçilere saygımız herzaman baki lakin, haklılık payı yok, bu insanlara şans ve imkan tanınırsa daha iyi sonuçlar çıkacağından yanayım. Bu forumda 10 tane yönetici olsun sadece yönetir, 100 tane yönetici olsun, yönetir, geliştirir, okutur öğretir, hiyerarşiyi aşılar, bu forum Arsenik adminin milletimize emanetidir ve öyle kalacaktır.

Disaridan bakildigin da oyle gorunebilir kardesim, yeterli bir mevkiye ulasmis biri olarak tekrar soyluyorum fazla kalabalik iyi degil, eski zamanlar da boyle degildi.

furkannzmn

Yeni üye
7 May 2021
40
0
aslında üyeleri kızdırıan forumdan çıkmasına neden olan bazı moderatörler. 1 hafta önce herhalde bir konuya yorum yazdım.
2 tane mod arkadaş da konuyla alakasız bir video bırakmış. sanırım okumadınız arkadaş başka bir istiyor dedim anında silmiş mesajımı. hoş değil bu tavırlar Profesör

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,963
Orhun Nehri
Bu konuyu açıldığı saatten beridir takip ediyorum ve bilerek kaldırtmadım. Herkesin yazmasını bekledim. Eleştirilere açık bir yönetim olduğumuzu vurgulamak adına. Neyse fazla uzatamadan tüm soruları yanıtlamaya başlayayım.

Öncelikle forum 20 yaşına yaklaşıyor ve her dönemde emin ol bu tür şeyler yaşanmıştır. 2008 de farklı 2020 de çok farklı. Yıl içerisinde de değişim olması mümkündür. Kim 20 yılda aynı kalıyor ki.

Forumda hakaret yasaktır ki zaten farkettiğimizde cezasını aldı.

Birçok üyemiz var gerek dc olsun gerek burası herkesi takip edemeyiz ki herkes hesabına istediğiniz yazabilir. Farketmen iyi olmuş. Gereken yapıldı.

Asistan değil başka yönetici bile olsa yanlışını söylemekten çekinmeyiz. Sizde ihbar butonunu kullanabilirsiniz.

Yönetim ekibini kimseye ezdirmem. Foruma girdiğinizde küfür görmüyorsanız veya spam mesajlar, reklam linkleri, sosyal mühendislik gibi olaylar görmüyorsanız bu yönetim ekibi sayesindedir. Işık hızında kural dışı bütün konulara işlem yapılıyor. Bu konuda kesin ve sert davranır tüm ekipleri savunurum.

Eksikleri değerlendiririz. Yönetim burada merak etmeyin. Herkesi tanırız burada ; )

.................

24 saat foruma kesintisiz bir şekilde ulaşabiliyorsan Admin sayesindedir. Aktif olup olmadığını bizler biliriz. Zamanından feragat eden adminlerimiz forum için buradalar.
Bak rütbemle burada yanıt veriyorum sorulara. Yani smod co admin vs açılan konuya hala yanıt veriyor.
Çaylak zaten öğrenme aşamasında bir şeyleri öğretiyoruz belliki. Asistanda benzer şekilde.

Malatya güzel yerdir vesselam. Az kara dutundan bademinden yemedik. Bizde malatyanın suyundan içtik : )

sonuna kadar haklısın türkiyenin en büyük hack forumu çöpe doğru gidiyor arkadaşın da dediği gibi pc bozuldu diyene herkes format atmasını söylüyor bilgisi olmayan yazmasın herşeye format atılmaz be kardeşim cahil toplumu bilinçlendirmek yerine susuyoruz özellikle adminler

Bunu 2016 yılından beridir(eminim daha öncede) söyleniyor ama çöp olan sadece bunu diyen arkadaşlar oluyor ne yazık ki Bakın hala dünyanın en iyi forumları arasındayız.

Eskiden forumda yönetici olmak daha zordu galiba, o yüzden şimdiki asistan arkadaşlar tam değerini anlayamıyor olabilir :)

Şimdi de çok kolay değil. Bu konuya yazan arkadaşların %75 i yönetime başvurup alınmayanlar. Kedi erişemediği ciğere....

..................

Üyelerin gözünden gidişatı her zaman önemsedik. Aksine kötü bir durum yok. : )

Bana da garip gelen şey çok fazla yönetim üyesi var...Biraz azaltılmalı.

100'den fazla olan zamanları hatırlarım.

Biz mafya babası mıyız babacan. Fazla adam olmasın birbirlerine güvenip gevşek dururlar diye düşünelim. Birlikten kuvvet doğar unutmayın.

bu düşüncede ve bunları görebilen birini arıyordum sağolasın hocam ben de eski üyelerdenim.
Ellerinize sağlık. Bunu kolay kolay yazdıramazsınız bana :)

biz buradayız babayiğit merak etme konuyu açıldığından beri takip ediyorum bilerek yazmadım : )

Birini eleştirmeden önce kendinize bakın önce demiş bir düşünür. Güzel bir söz herkese tavsiye ederim

aslında üyeleri kızdırıan forumdan çıkmasına neden olan bazı moderatörler. 1 hafta önce herhalde bir konuya yorum yazdım.
2 tane mod arkadaş da konuyla alakasız bir video bırakmış. sanırım okumadınız arkadaş başka bir istiyor dedim anında silmiş mesajımı. hoş değil bu tavırlar Profesör

öylemi : ) biz ne gidip geri dönen üyeler gördük ; )

---------------------------------------------------------------------------

Son olarak kimsenin kalbini kırmak istemem ama bazı konularda haklı bazılarında haksızsınız. Zaman zaman herkes bi duraklama yaşayabilir. Ki bu pandemi döneminde herkes yaşadı. Forum toparlanır merak etmeyin. Zaten bozulduğunu da düşünmüyorum. Biz buradayız görmeseniz de :) buradayız. Tüm ÜDY'nin sürekli aktif olduğuna emin olun.
Sağlıcakla kalın Esen kalın

Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Merhaba kıymetli arkadaşlarım,

Konuya yazılmış olan mesajların tamamını (silinmiş olanlar dahil) tek tek okudum düşündüm ve aklıma not ettim. Edep ve üslup bozmadan yapılacak her türlü eleştiri başımızın tacıdır zira hatasız bir sistem olamaz.

Turkhackteam ile alakalı (forum, kurallar, yöneticiler, projeler ve tüm konular) bütün şikayetlerinizi ve dileklerinizi bana özel mesaj yolu ile her zaman bildirebilirsiniz. Vaktim olduğunca dönüş yapacağım artık. Geçtiğimiz aylarda aşırı yoğunluğum nedeniyle çoğu mesajı es geçmek zorunda kaldım kusura bakmayın.

Ayrıca planını projesini oturttuktan sonra bizimle ilgili taleplerinizi ve şikayetlerinizi hızlı bir şekilde değerlendirmeye alabileceğimiz bir sistem kurmaya çalışacağım bunun da sözünü veriyorum.

Türk Siber Güvenlik & Hacking camiasının ayakta kalan en büyük kalesi olmak bizim için bir şereftir ve bu şeref siz de dahil olmak üzere hepimize ait.

Eleştirileriniz için teşekkür ederim.

Sevgilerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.