Forumda TSK Görevlisine Hack Atan kişi var Kanıt var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bolszei

Yeni üye
18 Mar 2018
24
0
Istanbul
Kendisinden korkan banlar/banlanır:)

Bu konuyu benim ile değil de Co Admin lerimiz ile görüşünüz üstadım, ben bilişim suçlarına bakmıyorum:)

yazdım cevap gelmedi daha başkan ben konuyu buraya kadar taşımazdım bu forumun eski üyesiyim ben hesabım kapatılmıştı aylar sonra neden giriyim bok atıyım millete hem adamın kendi yazmış olduğu mesajlar var kendi grubundan çocuklara mesaj attım sağolsun ekran kaydediciyle attılar bana aspen diye birinide tehtit etti onunda kaydı var ben şikayette bulunmuyucaktım insan gibi hessabımı istedim adam ne ana koydu ne bacı dayanamadım savcılığa verdim fakat buraya yazma durumum ben buranın eski halini bilirim bu adam foruma aykırı hareketler yapıyor onu bildirmek amacım adamın 3 fake numarası var bende 1 adette kapatmış olduğu tel nosu mevcut whatsapp hesabını bile sildi savcılığı duyunca orjinal numarasıda mevcut bu kişi bu forumdan illaki birine bu numaralardan mesaj atmıştır konuşsunlar işte videolu kayıt var ben yoksa bu adamı nerden tanıyodumda geldim yazdım.

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
yazdım cevap gelmedi daha başkan ben konuyu buraya kadar taşımazdım bu forumun eski üyesiyim ben hesabım kapatılmıştı aylar sonra neden giriyim bok atıyım millete hem adamın kendi yazmış olduğu mesajlar var kendi grubundan çocuklara mesaj attım sağolsun ekran kaydediciyle attılar bana aspen diye birinide tehtit etti onunda kaydı var ben şikayette bulunmuyucaktım insan gibi hessabımı istedim adam ne ana koydu ne bacı dayanamadım savcılığa verdim fakat buraya yazma durumum ben buranın eski halini bilirim bu adam foruma aykırı hareketler yapıyor onu bildirmek amacım adamın 3 fake numarası var bende 1 adette kapatmış olduğu tel nosu mevcut whatsapp hesabını bile sildi savcılığı duyunca orjinal numarasıda mevcut bu kişi bu forumdan illaki birine bu numaralardan mesaj atmıştır konuşsunlar işte videolu kayıt var ben yoksa bu adamı nerden tanıyodumda geldim yazdım.

co adminlerinden iletişime geçebilirsiniz
https://www.turkhackteam.org/members/52400.html

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Merhaba,
Bahsettiğiniz kullanıcı şimdi yada daha önce hiç Albay olmamış. Şahsınıza yapılan saldırı için savcılığa başvuru yapınız.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.