Forumdaki ismimi değiştirmek istiyorum veya hesabım silinsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cyber-Star

Üye
8 Ocak 2017
122
0
-
Forumdaki kullanıcı adımı gerçek hayattaki adım ve soyadım yapmışım

Google'de beni aratınca THT'deki profilim çıkıyor.Çıkmasını istemiyorum yani işin kısası adımı değiştirmek veyahut hesabımı sildirmek istiyorum.

Örneğin bir arkadaşım beni arattı THT çıkıyor ve benim THT de olduğumu öğrenmesini istemiyorum

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Aslında böyle bir hakkınız bulunmamaktadır lakin aşağı kısımda Co Adminlerimize mesaj atarak durumu izah edebilirsiniz lacivert renkte rütbeli olanlardır

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Google'de beni aratınca THT'deki profilim çıkıyor.Çıkmasını istemiyorum yani işin kısası adımı değiştirmek veyahut hesabımı sildirmek istiyorum.

Örneğin bir arkadaşım beni arattı THT çıkıyor ve benim THT de olduğumu öğrenmesini istemiyorum

http://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1493331-vip-uyelik-sistemi.html

1 KERELİĞİNE NİCK DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ VİP ÜYEMİZ OLURSANIZ ANCAK

1 Aylık;
Altın - 50 TL
Gümüş - 40 TL
Bronz - 30 TL

3 Aylık( 15 gün ücretsiz indirimli);
Altın: 125 TL
Gümüş: 100 TL
Bronz: 75 TL

6 Aylık(1 ay ücretsiz indirimi):
Altın: 250 TL
Gümüş: 200 TL
Bronz: 150 TL

Ödeme prosedürü ise şöyle işleyecektir. "[email protected]" adresine, profil linkinizi ve almak istediğiniz türü belirten mail gönderiminin ardından, tarafınıza IBAN bilgileri gönderilecektir. Ödeme sırasında açıklama kısmına sadece üye nickinizi yazmanız gerekmektedir, aksi halde ücret havale/eft bedeli kesilerek tarafınıza geri gönderilecektir. Her iş gününün sonunda, yapılan ödemelerin kontrolünün sağlanmasının ardından VIP rütbeniz üyeliğinize tanımlanacaktır. Şu an için VIP'lere herhangi bir eğitim verilmemektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda böyle planlarımız mevcuttur. Yine ilerleyen zamanlarda VIP üyeler için farklı etkinlikler, çalışmalar ve hediyeler planlamaktayız. Elbette zamanla oturacak bir yapı bu.

Son düzenleme:

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
isim değiştirme hakkı sadece özel üyelere verilir ancak nadir durumlarda co-adminlere bildirirseniz değiştirme olasılığı var. Adminlere basvurursan olumlu/olumsuz yanıtlarlar.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35

İstediğiniz kullanıcı adını özel mesaj atarsanız değişikliği yapabilirim.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.