Forumun En Baba Defaceri

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
herkes mygf demiş tamamda oda saldırıları bu aralar gözüktügü için
samurai konularını hortlatın herkes samurai der
ama herkes kendi fikri

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
zztri SaMuRai ama böyle bir soru saçma olabilir bizim bildiklerimiz yorumda ki insanlar belki çok bilgili insanlar var arada sırada girip çıkıyor bilemeyiz ama bilgisini kanıtlamış olarak ben saydıklarımı biliyorum defacer olarak sayarsak çok kişi var

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
hack bilgilerine bağlı mesela bir kişi server de root biliyorsa o adam benim gözüm de en baba hackerdir :)

zaten öyle olması lazım bi zahmet 200 300 den aşşağı hacklemez :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
... Ya REVO* bu aralar gayet başarılı biri.

Ben.... heçkır? Yahu benim deface sayım 0 - yazıyla sıfır. Hack ile ne alakam var benim, ben yazılım uzmanıyım. Burada troller ve soru cevaplarım o kadar. Benim nicki yazmayın böyle konulara, misyon için hack yapan arkadaşlara ayıp oluyor.

fuzzbunch

Üye
25 Mar 2018
152
2
Mugla
yaptıgın işlere gore degılde yapabılecegın ıslere bakarak senin hacker oldugunu dusundum hem network,programlama vb. konularda bilgi sahibisin belki uygulamıyorsun ama aklında nasıl uygulandigına dair fikirlerin olduguna eminim hem hicbir hackerin evet dogru bildiniz ben bir hackerim diyecegini sanmam burda yazılım uzmanısın belkı dıger forumlarda network uzmanı veya siber guvenlık uzmanısın neyse burası benı alakadar etmez ama kendini bukadar kucuk gormemelisin hem yukarıda defacer vb. konuların dıkkat edılmemesınıde vurguladım deface sayım 0 demıssın olabılır veya daha fazla burada 0 dıyorsun orasını bılemeyız burası zaten herkese acık bir platform yanı konularını ve mesajlarını herkes gorebılır eskı mesajlarına ındıgımız zaman ben blackhat idim dıyorsun ama burada mütevazı davranıyorsun alcak gonullusun kutlarım . ama hack ıle alakanın olmadıgını nıye vurguluyorsun anlam veremiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.