Foto Montaj Yapmak İsteyenler Buraya :)--Face On Body--

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
ben cozdum cod faceonbody falan deyil yardim istiyorsaniz mail attin buraya daha bakmam o yuzden sorulara cevab veremem :)

DaLGaLaR

Yeni üye
7 Şub 2007
4
0
bosa aramayin verecekleri paht bir ise yaramaz. eger bir defa kullanmissaniz. yeni format atmadikca verilen paht bir ise yaramaz. yeni formetda atsaniz her zaman paht ise yaramiyor. cok guzel bir program ama tek care para verip sahip olmak. baska yolu yok.

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
sagol kardes emegıne saglık .. guzel ..

1-emege saygı
2-bir tsk esirgemeyin
3-begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
4- +rep esirgemeyiniz
5- hersey gonlunuzce olsun..

Ne MuTLu TuRKuM DiYeNe

solmezkc5oe0ad7.gif

alpinsoy

Yeni üye
19 Ağu 2007
30
0
ArkadaŞlar Maİn Ve Pro Kod A Gerek Yok Ben Yenİ Bİ Konu AÇtim..nasil Sinirsiz KullanacaĞinizi Anlattim..bakarsaniz GÖrÜrsÜnÜz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.