Fotograf makinesi canon mu nıkon mu ?

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Belki konu ile alakalı değil ama ;

bir fotograf makınesı almak istiyrum . oncelıkle nıkonlar cok pahalı oldugu ıcın pek yanaşmıyorum .

1500 tl lik bir bütce ile sizce hangisini alayım ?

canon eos 650 d mi yoksa canon eos 100d mi alayım ??

yada ıkıncı el canon eos 700 mü alayım ?

yardımcı olur musunuz :)

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
7 Yıldır fotoğraf ile uğraşıyorum. Okuduğum üniversitenin fotoğraf klubünün başkanlığını yapıyorum.

Eğer sözüme değer verirsen, 2.el body almanı öneririm. Bu şekilde bütçeyi aşmadan lensede yatırım yapma imkanın olur. Lense yatırım yapmak bodye yatırım yapmaktan daha mantıklıdır.

Fotoğraf, fotoğraf makinesi, fotoğraf manipülasyon ile ilgili herhangi bir sorun olursa bana sormaktan çekinme.

2. el fotoğraf makinesi alırken sensöründe bir problem olmamasına ve shutter sayısına dikkat etmen gerekir.

İyi bayramlar.

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
7 Yıldır fotoğraf ile uğraşıyorum. Okuduğum üniversitenin fotoğraf klubünün başkanlığını yapıyorum.

Eğer sözüme değer verirsen, 2.el body almanı öneririm. Bu şekilde bütçeyi aşmadan lensede yatırım yapma imkanın olur. Lense yatırım yapmak bodye yatırım yapmaktan daha mantıklıdır.

Fotoğraf, fotoğraf makinesi, fotoğraf manipülasyon ile ilgili herhangi bir sorun olursa bana sormaktan çekinme.

2. el fotoğraf makinesi alırken sensöründe bir problem olmamasına ve shutter sayısına dikkat etmen gerekir.

İyi bayramlar.
saoalsın baskan. önerebilecegin bir makine var mı peki ?

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
Benim önereceğim makineler size ekonomik olarak pek uygun gelmez. Başlangıçda D3300 veya 700D arasında çok az fark vardır. İkisinden birini tercih edebilirsiniz.

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Benim önereceğim makineler size ekonomik olarak pek uygun gelmez. Başlangıçda D3300 veya 700D arasında çok az fark vardır. İkisinden birini tercih edebilirsiniz.

nıkon d3200 ile nıkon 5200 kullandım . canon almak ıstıyorum o yuzden kararsız kaldım işte . 2.elede cok güvenemedim . canon 650 de hepsiburada da falan cok pahalı :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.