Fotoğrafı 3'e Bölmek

roper2001

Üye
24 Kas 2019
82
0
Aşağıda ki görseli hangi yöntem ile üç parçaya bölebilirim?

n8QwNH.png

Telefon üzerinden bir uygulamada denedim ama sonuç hüsran oldu. Görsel bölündü, ancak kalitesi oldukça düştü. Telefon üzerinden yapabileceğim bildiğiniz bir uygulama var mı?

Instagram paylaşımı için yapmak istiyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Merhaba,

Aşağıda ki uygulamaları takip ederseniz sorunuza çözüm olacaktır;

* Uygulamayı indirmek için Google Play Store’a. gidin
* Instagram için 9Cut’u arayın. Ayrıca Giant Square, Photo Split veya 9Square gibi diğer uygulamaları da kullanabilirsiniz. 9Cut kullanıyorum çünkü hızlı ve kolay.
* Instagram için 9Cut’u açın ve bölmek istediğiniz fotoğrafı seçin.
* En fazla 5 tür ızgara, 3 × 1, 3 × 2, 3 × 3, 3 × 4, 3 × 5 seçebilirsiniz. 3 × 3 dev kare görüntüler için en iyi şekilde çalışmaktadır.
* Izgarayı görüntünüze sürükleyin ve ızgara tipini seçin.
* Seçtikten sonra sağ üstteki sonraki düğmeyi tıklayın.
* Uygulama, fotoğrafınızı dokuz parçaya böler (kırpır) ve aşağıda verilen paylaşım düğmesini kullanarak bunları Instagram duvarınızda tek tek paylaşabilirsiniz. Görüntüyü ızgaradaki tam görüntüyü elde etmek için azalan bir sırada gönderir.

Bilginize,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.