fps 400 den 50 ye düştü

13 Haz 2023
53
18
merhaba dostlar laptopu alalı 1 ay falan oldu pc özelliklerini yazmicam linki saliyom assagiya bakin ordan valoda ilk aldiğimda sabit 300-400 fps aliyordum sonra bi süre girmedim oyuna bi girdim 40 fps aliyorum tüm performans ayarlarını yaptım oyundaki grafik ayarlarınıda yaptım ama nafile işlemci sıcaklığım 50 derece eskiden 60 oluyodu
laptop

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar...
"Görev yöneticisinden işlem önceliğini yüksek olarak ayarla (Bu ayarı yapınca Alt-Tab yapma sakın) bir de yine görev yöneticisinden oyun açıkken en fazla CPU harcayan işlemlere bak. İşe yaramayan varsa sonlandır (sistem işlemleri değildir muhtemelen ama emin değilsen elleme)"
"Ekran kartı driverını güncelle"
Gibi öneriler mevcuttur. Umarım işine yarar.

Ms80

Üye
14 Haz 2023
140
24
?????
merhaba dostlar laptopu alalı 1 ay falan oldu pc özelliklerini yazmicam linki saliyom assagiya bakin ordan valoda ilk aldiğimda sabit 300-400 fps aliyordum sonra bi süre girmedim oyuna bi girdim 40 fps aliyorum tüm performans ayarlarını yaptım oyundaki grafik ayarlarınıda yaptım ama nafile işlemci sıcaklığım 50 derece eskiden 60 oluyodu
laptop
hocam virüs girmiş olabilir işlemci sıcaklığın normal bi format atmanı öneririm

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
laptop
hiç sorunu aramak ile uğraşmayın derim garantiye gönderin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.