Free Hosting & Domain

Bluqder

Yeni üye
30 Haz 2018
48
0
İstanbul
Şimdi biliyorsunuz piyasada bir sürü free hosting var ama çoğumuz fake script için açtığımız için suspensed yiyor.
Suspensed yiyen benim bildiğim hostingler
1- 000webhosting
2- byet hosting
3- hostinger
--------------------------------------
size sormak istediğim hostingler var bunlar suspensed yiyormu
1- Poyraz Hosting(kullanmadım)
2- https://somee.com (kullanmadım)
---------------------------------------
Domain hakkkında;
Freenomdan memnunum fakat bazenleri kendi sitesine atıp Freenomun Dnsini kullanmasını istiyor. başka düzgün 3 harfi geçmeyen (.***) domain varsa yazınız
BENİM KULLANIDIĞIM HOSTİNG PLESKİN Bİ ALYAPISINDAN FAKAT YAVAŞ

Suspensed yemeyen başka hosting varsa yazın lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

hacker115481

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
564
1
İstanbul
PoyrazHosting'de eski yetkiliyim.. Cidden çok iyi hizmeti var ancak onaylama olayımız vardı. siteleri onaylıyoruz , onaylayana kadar beklemelisiniz.
açıkçası önümüze gelen her siteyi yapmıyoduk. Sosyal medya araçları phising veya cinsel ,ayrıca yasa dışı şeylerle alakalı domain görünce red basıyoduk.
yapmayın böyle şeyler normal site açmak isterseniz onaylanır.

artık yetkili değilim ama bilin !

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
PoyrazHosting'de eski yetkiliyim.. Cidden çok iyi hizmeti var ancak onaylama olayımız vardı. siteleri onaylıyoruz , onaylayana kadar beklemelisiniz.
açıkçası önümüze gelen her siteyi yapmıyoduk. Sosyal medya araçları phising veya cinsel ,ayrıca yasa dışı şeylerle alakalı domain görünce red basıyoduk.
yapmayın böyle şeyler normal site açmak isterseniz onaylanır.

artık yetkili değilim ama bilin !

Hocam whmcs siteme nasıl ziraat hesap kartıma 8tomatik ödeme alırım hangi ödeme yöntemini seçmeliyim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.