Freenom Kayıt

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0
Selamlar çok kıymetli forum üyeleri;
Freenomda hesap oluşturmak isterken mail doğrulaması kısmında unable to verify you as a human hatası alıyorum sürekli
IP değişmeme rağmen hata kalkmıyor. Nasıl çözerim?
Teşekkürler

Son düzenleme:

ardaakyol1

Üye
3 Nis 2020
215
0
Selamlar çok kıymetli forum üyeleri;
Freenomda hesap oluşturmak isterken mail doğrulaması kısmında unable to verify you as a human hatası alıyorum sürekli
IP değişmeme rağmen hata kalkmıyor. Nasıl çözerim?
Teşekkürler

2 veya 3 gün freenoma kayıt olmaya çalışma ve vpn ile girme (hata geçmezse 1 hafta flan freenoma kayıt olma sorun çözülür)

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
44
Dardayım
Başka mail al bilgiler kısmına şunları yaz

First Name: Memati (Takma ad kullan)
Last Name: Alemdar
Company Name: Buraya şirket adı salla ama gerçek olamayan mesela websays
Adress1: İstanbul
Zip Code: 34100
City: İstanbul
State/Region: İstanbul

Sonra şifre felan gireceksin bu kadar
Bi teşekkürü az görmeyelim
Kolay Gelsin ;)
:drunk

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Başka mail al bilgiler kısmına şunları yaz

First Name: Memati (Takma ad kullan)
Last Name: Alemdar
Company Name: Buraya şirket adı salla ama gerçek olamayan mesela websays
Adress1: İstanbul
Zip Code: 34100
City: İstanbul
State/Region: İstanbul

Sonra şifre felan gireceksin bu kadar
Bi teşekkürü az görmeyelim
Kolay Gelsin ;)
:drunk

Maille bir alakası olduğunu sanmıyorum.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
Tarayıcı veya mail değiştir halen olmuyorsa site seni flood olarak algılıyor o hata o yüz den yukarıda ki arkadaşların dediği gibi bir süre bekle ondan sonra tekrar dene.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Tarayıcı değiştir ve frenoom'a kayıt olma alacağın alan adını belirle devam et en sonra senden bir mail isticek oraya fake mail gir düzelecektir,

İyi Forumlar.

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0
Hocalarım mail değiştir diyip basit bir adres örneği ile bir teşkkürü az görmeyelim diyen olmuş :)
Ben bu freenomu 7-8 aydır kullanıyorum arkadaşlar ürettiğiniz çözümleri zaten kullanıyorum ki çok klişe çözümler ben daha çok serverda bir sıkıntı mı var yani bu sorunu yaşayan başka insanlar vs var mı diye merak etmiştim ama çözüm yazıyorsunuz adres yazan üyemiz için söylüyorum fake adress generatorla zaten uyumla hale gelecek şekilde adres doldurabiliyorsunuz. Yine de teşekkürler zaten aldığım domainler scripti hiç atmadan hosting tarafından 3-4 saate banlatılıyor :(

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, Tarayıcı değişmek ya da beklemek ile olmaz "dot.cf" sitesine ilerleyin oradan sadece freenom üzerinden ".cf" alınıyor amacımız burada ".cf" değil onun sayesinde üye olmak onu alın başkalarını seçmeye çalışmayın olmaz .cf aldıktan sonra hesap oluşturunuz. Sonra bu oluşturduğunuz hesap ile freenom'a giriş yapıp istediğiniz domaini alabilirsiniz. Kesinlikle çalışıyor olmazsa buradayım etiketlersiniz. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk
IarceusI

Son düzenleme:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Hocalarım mail değiştir diyip basit bir adres örneği ile bir teşkkürü az görmeyelim diyen olmuş :)
Ben bu freenomu 7-8 aydır kullanıyorum arkadaşlar ürettiğiniz çözümleri zaten kullanıyorum ki çok klişe çözümler ben daha çok serverda bir sıkıntı mı var yani bu sorunu yaşayan başka insanlar vs var mı diye merak etmiştim ama çözüm yazıyorsunuz adres yazan üyemiz için söylüyorum fake adress generatorla zaten uyumla hale gelecek şekilde adres doldurabiliyorsunuz. Yine de teşekkürler zaten aldığım domainler scripti hiç atmadan hosting tarafından 3-4 saate banlatılıyor :(

Merhaba,
Vpn ile dener misiniz, benimde başıma geldi böyle, Üsteki arkadaşımın dediği gibi "dot.cf, dot.ml" bunları dener misiniz, direk olacaktır,

İyi Forumlar.

IarceusI

Üye
12 Nis 2020
179
0
Merhaba,
Vpn ile dener misiniz, benimde başıma geldi böyle, Üsteki arkadaşımın dediği gibi "dot.cf, dot.ml" bunları dener misiniz, direk olacaktır,

İyi Forumlar.
Hocam denedim vpnle denedim tarayıcı değiştim
Robot diyor robot diyip duruyor 5-6 gün geçti yine aynı cihazdan değiştim yine robot dedi
Böyle sacmalik mi olur? Cihaz değişe değişe elimde cihaz kalmayacak sürekli ban yiyor açılan hesaplar dolayısıyla sürekli hesap açmak gerekiyor bir de forumda localhostu dışa acip da phishing yapmaya çalışanları anlamıyorum. Bir de çığır açmış gibi konu açıyor ya hu kim ngroklu veya localhostlu bir urlyi yer ki ? Yani onu yaoacaginiza o zaman phishing toolarina custom scriot atip yollayın hem hazır olur ? Ne ban yersin ne başka bir şey adam localhost anlatıyor ya. Somee kullanıyorum hosting olarak sadece domainden ban yiyor e birak bir scripti atalım :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.