Full Eğitim Setleri

efsane7171

Uzman üye
24 Eyl 2009
1,057
0
ordan
yahu hocam baktımda sana toplamda 500 küsür kere teşekkür edilmiş inanki az,en azından 5000 kere teşekkür ediyorum ben kendi namıma.Ellerine,yüreğine sağlık,Allah razı olsun
aynen. mükemmel ötesi bi paylaşım ömrümde görmedim böyle paylaşımı :D

mükemmelsin harikasın kralsın .
sonsuz teşekkürler!!!
(yalnız teşkr butonuna basınca anasayfaya yönlendirio k. bakma.)

4 Şub 2010
73
0
Eyw kardesım benım cok acıklayıcı bır konu olmus bılmeyen kalmsn ama bizim gibi olmaları bıraz zaman alabilr =))

dextree

Yeni üye
21 Haz 2010
1
0
beyler bana office i öğrenebileceğim bi set lazım bulma ihtimaliniz warsa çok sevinirim şimdiden teşeşkkur ederimm......

meraklı_71

Yeni üye
4 Eyl 2010
14
0
harbiden on numara bi çalışma olmuş...paylaşımın için teşekkürler çok işe yarar, her eve lazım..

esaka

Yeni üye
22 Ağu 2007
3
0
arkadaşlar cok eski bir üyeyim 4 yıl sonra tekrardan bu siteye gelmek çok güzel ROSETTA STONE MULTILANGUAGE-26 languages linkleri ölmüş türkçe rusca eğitim cd dvd si arıyorum yardımcı olacak varmı arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.