Full str glave olarak 77k sp kastım :)

C_R_A_Z_Y

Üye
28 Haz 2007
81
0
Lüleburgaz
Lvl 73 vs 80 ( olay ortada fazla söze gerek yok )

6resifr0.jpg

DrBockel

Uzman üye
19 Ağu 2007
1,142
18
im AcaBa x))
ben hayatımda 1k sp bile yapamadım daha acemiyimde 16 lvlim greecedeyim ama kasacak olan varsa başka serverede geçebilirim....

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
yalnız 77k sp çok ta fazla degil elimde 1 milyon sp nin fotosu var dı ama arasam yine bulurum ;)

PunkGirL

Yeni üye
28 Kas 2007
14
0
Evet Ama Hp 400 Hic Yoktu :p Ve Charımı geri aLcam Insh.. Fake felan Yapmaya caLıscam Ama .. Pek ßi biLgim Yk :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.