[GADGET] İşlevli ASA [Mutlaka Bak]

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion ;

Selamun aleyküm // Aleyküm selam

Bu ürün diğerlerine göre biraz pahalıdır arkadaşlar ama çok beğeniceğinize eminim ben şuan üstünde çalışmalarımı yapıyorum Türk malı birşey yapmaya çalışıcam 0'Dan neler kullanılmış nasıl yapılmış şuanda onu inceliyorum tabi size Amerikan üretimi olanını hizmete sunuyorum ben satıyorum isterseniz başka yerlerde önerebilirim..

199 TL

Peki bunun ile neler yapılabilir ?

Evinizde , biryere gittiğinizde , arkadaşlarınızla olduğunuz biryerde Kısacası heryerde işe yarar..

İşlevleri nelerdir ?

Asadan ;
*Işıkları kontrol etmek
*Pc'yi kontrol etmek
*TV'yi kontrol edebilirsiniz [Kanal değiştirme , ses açma kapama vb.]
*Daha birçok şey..:)

Eğlenceli Hack diyebiliriz..

1-Mesala bir arkadaşınıza gittiniz televizyon izliyorsunuz asayı hiç göstermeden , kanalları değiştirir tv yi kapatır açar vb. şeyler yapabilir kurbanın sinirlenmesine çıldırmasına neden olursunuz :)

2-Aynı şekilde başka biryerdesiniz ve pcde başkası oturuyor , pc ile oynayıp pcdeki kişiyi çıldırtabilirsiniz.:)

3-Evin ışıklarını istediğiniz gibi açıp kapayabilirsiniz..

4-Yeni işlevlerde ekleyebilirsiniz..

60 saniye hareketsiz kaldığında uyku moduna geçecek, asanızı tekrar elinize aldığında kendi kendine aktif olacaktır.

Filmlerdeki asalar gibi özel bir ahşaptan üretilen bu asa özel şık kutusunda size gönderilmektedir. Bir “Muggle” olsanız da bu asayı almak sizi gerçek bir sihirbaza dönüştürecektir emin olun!

sihirli_asa-p2481_anim1.gif
Sağa Sallama: Asanızın ucunu sağa doğru yavaşça hareket ettirmektir.

sihirli_asa-p2481_anim2.gif
Sola Sallama: Asanızın ucunu sola doğru yavaşça hareket ettirmektir.

sihirli_asa-p2481_anim3.gif
Hızlıca Savurma: Asanızın ucunu ileriye doğru yukarıdan aşağıya sertçe savurmaktır.

sihirli_asa-p2481_anim4.gif
Ses açma: Asanızı parmaklarınız ve baş parmağınız arasında yavaşça döndürmektir, genellikle saatin yönü ve tersi yöndedir.

sihirli_asa-p2481_anim5.gif
Tek vuruş: Asanızın sapını tutup işaret parmağınızla asanıza vurmak. Özellikle asanızın çapraz çizgili bölümüne vurmanız daha iyi etki yaratacaktır.

sihirli_asa-p2481_anim6.gif
Yan Vuruş: Asanızı işaret parmağınız asanın yanında olacak şekilde 90 derece döndürüp yarım saniye bekleyip işaret parmağınız ile asanıza vurmaktır.

35,5 cm uzunluğunda, 2 cm çapındadır. 2 X AAA pille çalışır. Piller ürüne dahildir.
Hareketler:
1 : Saatin tersi yönde döndürmek ( Genellikle sesi azaltmak için kullanılır )
2 : Saat yönünde döndürmek (Genellikle sesi arttırmak için kullanılır )
3 : Yukarıya doğru sallamak
4 : Aşağıya doğru sallamak
5 : Sola doğru sallamak
6 : Sağa doğru sallamak
7 : Baş parmak ile asanın üstüne vurmak
8 : Baş parmak ile asanın yanına vurmak
9 : Tek vuruş
10 : İleri itme
11 : Geri çekme
12 : Baş parmak ile asanın üstüne çift vurmak
13 : Baş parmak ile asanın yanına çift vurmak

Çalışma Modları:
Alıştırma Yapma Modu: Asanızla ona öğrettiğiniz hareketleri yaptırmayı çalışabilirsiniz.
Uyku Modu: 60 saniye hareketsizlikten sonra asanız otomatik olarak enerji tasarrufu yapacağı uyku moduna girecektir.
Öğrenme Modu: Asanıza bir veya daha fazla yeni hareketler öğretebilirsiniz.

Özel şık kutusunda gönderilmektedir

SaviorAngel

Uzman üye
10 Nis 2012
1,073
0
לוס אנג'לס
Resim mesim koysaydım patron ilgimi çekti . Ama IŞIKLARI SÖNDÜRME KONUSUNA İNANMADIM BİZİM EVDEKİ AMPULLER AKILLI DEĞİL ÇÜNKÜ :) İÇİNDE ÇİPTE YOK ,O ASA AMPULLÜ NERESİYLE YAKIP SÖNDÜRECEK :):) TUHAF DOĞRUSU

kmlozvarol

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
837
1
Resim mesim koysaydım patron ilgimi çekti . Ama IŞIKLARI SÖNDÜRME KONUSUNA İNANMADIM BİZİM EVDEKİ AMPULLER AKILLI DEĞİL ÇÜNKÜ :) İÇİNDE ÇİPTE YOK ,O ASA AMPULLÜ NERESİYLE YAKIP SÖNDÜRECEK :):) TUHAF DOĞRUSU

abi ben alıcam da bendede bu arkadaşta olduğu gibi bir şüphe var benim ampuller akıllı makıllı degil, televizyona da uyum saglarmı bilmiyorum samsung lcd tam modelini bilemiycem ...

//EDİT: ben biraz araştırdım, bi sitede şöyle yazıyodu:
kumandayla çalışan herşeye etki eder (klima, TV, PC...)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.