GameMaker Oyunu Kaydetip Oynama ?

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Sa beyler hepinize.Canım sıkılıyordu oyun yapmaya karar verdim Game Maker 8.0 Pro indirdim çalışıyorda biraz bilgim var tabi duvar koyma obje yapma karakter vb. oyunu yapıyorum oynamaya basıyorum oynuyorumda calısıyor ama bu oyunu kaydedip sonradan nasıl oynucam ve bu oyunu size nasıl vericem (Oyunu kaydedicem .exe bunu upload edicem sizinle paylaşıcam? ) Yardım edermisiniz bi.

Night Wish

Yeni üye
3 Tem 2013
2
0
Sa beyler hepinize.Canım sıkılıyordu oyun yapmaya karar verdim Game Maker 8.0 Pro indirdim çalışıyorda biraz bilgim var tabi duvar koyma obje yapma karakter vb. oyunu yapıyorum oynamaya basıyorum oynuyorumda calısıyor ama bu oyunu kaydedip sonradan nasıl oynucam ve bu oyunu size nasıl vericem (Oyunu kaydedicem .exe bunu upload edicem sizinle paylaşıcam? ) Yardım edermisiniz bi.
sen oyunu hazırladıktan sonra kapıyacan orda yes no çıkacak yese basıcan sonra oyunu istediğin yere kaydedebilirsin problem?:trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.