Gameranger-Hata Yardim

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Arkadaslar hayırlı aksamlar 4 arkadas ile birlikte gameranger üzerinden Stronghold Crusader oynamak istiyor 3 arkadas girebiliyoruz fakat 1 arkadas giremiyor oyunu kurdugumuzda arkadasın bılgısayarı WAITING FOR HOST ekranında takılı kalıp oyundan atıyor ve Stronghold Crusader.exe calısmayı durdurdu yazısı cıkıyor. Sorunu olan arkadas oyunu kurdugunda ıse aynı hatayı bu sefer bız alıyoruz 2 gundur yapamadık yardımcı olabılecek varmı?

Not: Sorun yasayan arkadasın modemı Zyxel port acma falan denedık 8888 TCP ve 9999 UDP actık yıne olmadı.

Ekran Goruntuleri:

Son düzenleme:

Taquero44

Üye
24 Eki 2013
128
0
Stalingrad
Merhaba hocam öncelliklikle arkadaşınızın oyuunun sürümünün sizinki ile aynı olduguna dikkat edin
bir diğer çözüm uyumluluk hatası olabileceği için oyun uygulamasının üstüne sağtık özellikelr yapıp uyumluluk kısmından windwos xp servise pack2 yapın ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyin yine olmaz ise oyunu öncelikli sıraya alarak çalıştırmayı deneyin buda olmazsa zaten bildiğim kadarıyla yapacak birşey yok :D

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Merhaba hocam öncelliklikle arkadaşınızın oyuunun sürümünün sizinki ile aynı olduguna dikkat edin
bir diğer çözüm uyumluluk hatası olabileceği için oyun uygulamasının üstüne sağtık özellikelr yapıp uyumluluk kısmından windwos xp servise pack2 yapın ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyin yine olmaz ise oyunu öncelikli sıraya alarak çalıştırmayı deneyin buda olmazsa zaten bildiğim kadarıyla yapacak birşey yok :D

Hocam hepsını denedık yapamadık sagolun yınede :D

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Oyunun kurulu olduğu halini komple kopyalayıp arkadaşınızın tüm dosyalarını silip yerleştirin. Eğer gene olmaz ise Windows Güvenlik Duvarı'nı kapatmayı deneyiniz.

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Oyunun kurulu olduğu halini komple kopyalayıp arkadaşınızın tüm dosyalarını silip yerleştirin. Eğer gene olmaz ise Windows Güvenlik Duvarı'nı kapatmayı deneyiniz.
Gucenlık duvarı kapalı zaten de aynı dosyaları bı atıp bakalım sagol.

Dostum sorunun kaynağı arkadaşının oyununun ya craklenmiş veya hile dosyası eklenmiş ya da farklı bir sürümü olmasıdır.Arkadaşının oyunu tekrar aynı sürümünü indirmesi gerekli.
Aynı surumde oynuyoruz, crack yapılı sorun orda degıl sanırsam sagol.

Crack Yaptınızmı acaba ?
Evet yapılı.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Dostum ben de gameranger ile age of empires 3 oynuyordum arkadaslarimla.Sonra cakallik yaptim.Hile yapayim dedim.Oyun dosyalarina hile ekledim.Ondan sonra onlarin kurdugu oyuna ben, benim kurdugum oyuna onlar giremedi.Arkadasinin oyununda hile olmasa da oyun dosyalari hasar gormus belli ki.Veya crack eklenmesi sorun olusturuyor.Baska care kalmadiysa mecbur olarak arkadasin oyunu silip tekrar yukleyecek.

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Dostum ben de gameranger ile age of empires 3 oynuyordum arkadaslarimla.Sonra cakallik yaptim.Hile yapayim dedim.Oyun dosyalarina hile ekledim.Ondan sonra onlarin kurdugu oyuna ben, benim kurdugum oyuna onlar giremedi.Arkadasinin oyununda hile olmasa da oyun dosyalari hasar gormus belli ki.Veya crack eklenmesi sorun olusturuyor.Baska care kalmadiysa mecbur olarak arkadasin oyunu silip tekrar yukleyecek.
Tesekkur ederim baya ugrastik artik vazgectik gerek kalmadi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.