Gaming Pc Yardım

The Ratar

Katılımcı Üye
13 Nis 2013
747
0
Arkadaşlar oyun pcsi alıcam fakat laptop mu masaüstümü karar veremedim. Bütçem 3000 lira ona göre bilgisayar veya toplama masaüstü önerirseniz sevinirim

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Oyun denildiği zaman masaüstü pc her zaman daha avantajlı olur diye düşünüyorum. En azından ileride şu an aldığın sistemde değiştirilmesi gereken parça olursa kolaylık olur. Ancak şu aralar pc almanın pek mantıklı olmayabilir. Dolar havalarda uçuyor. Parçalar çok pahalı.

The Ratar

Katılımcı Üye
13 Nis 2013
747
0
Ben 5000 lira verip alienware alırım kardeşim ama sıkıntı o değil benim bütçem belli değil o yüzden minimum 3500 onunda en güzel nasıl sistem dizilir onu soruyorum

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
Oyun denildiği zaman masaüstü pc her zaman daha avantajlı olur diye düşünüyorum. En azından ileride şu an aldığın sistemde değiştirilmesi gereken parça olursa kolaylık olur. Ancak şu aralar pc almanın pek mantıklı olmayabilir. Dolar havalarda uçuyor. Parçalar çok pahalı.

Arkadaşa katılıyorum dolar sakinlemeye başladığında güzel bir masaüstü almanı öneririm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.