// Gaming Pro Crack İşlemi ve Sunucuya Saldıranlar Hakkında//SolidStar

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Selamlar arkadaşlar.
Bildiğiniz gibi Gaming Pro 3 gün önce tam sürüm halinde yayınlandı. V1.0 olmasına rağmen gayet iyi performanslar verdi.
Şu anda bile sunucuya bağlı 83 kullanıcı ve bunların oynadığı farklı oyunlar mevcut.

Bildiğiniz gibi sizlere söylediğim şuydu: 6 Aydır bu programı kodluyorum.
Ancak bu programın tabanını 2 sene önceden atmaya başlamıştım.
İlk GPU Xtreme, Titan Phantom Shield ile gelmişti. Tam 1 sene önce. Ondan önceki zamanlarda ise ekran kartlarını hızlandırma konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyordum.

Ancak ne yazık ki, bazı kendini bilmez şahsiyetler, emeğe saygısı olmayan kişilikler, son 1-2 gündür programı kırmaya çalışıyor. Sunucudan görüyorum.
Ayrıca son 1 gündür de sunucuya yoğun bir saldırı mevcut. Erişimler kısa süreliğine kesiliyor.Kullanıcılar oturum açmakta zorlanıyor.
Neyse ki anında müdahale ile bu tip sorunları çözüyorum. Fakat bu böyle giderse programın yayınını ve varlığını kesmek zorunda kalacağım.

Ben bu program için cebimden, 3200TL harcadım. Grafik kartlarını ödünç alıp denemeler için, yaktığım kartlar için, onlarca kartın fanının bozulması için, deneme yaptığım pek çok sistemin çökmesi veya anakartlarının yanması için toplam 3200TL harcadım.

Ancak benim programı indiren kullanıcılardan tek istediğim, kullanmaları. Sizlerden başkalarından, kimseden ücret veya karşılığında değerli bir şey istemedim. Gönüllü olarak bağış yapmak isteyenler bile oldu geri çevirdim.
Amacım para kazanmak değil. Para ile satılan FPS kazandırıcı programlara onlarca yüzlerce dolar dökmenizi engellemek.
Çünkü iyi bir oyun oynamak herkesin hakkı.

Ama gelin görün ki bazı kişiler bunu suistimal etmeye çalışıyor.
Kırsanız ne olacak arkadaşlar? Zaten program tamamen ücretsiz. Emeğe saygınız olsun biraz. Bu programı geliştirmek için aylarca sosyal hayatımı bıraktım. Dışarı çıktım elimde laptop kodlamaya devam. Arkadaşlarla kafeye gittik elimde telefon aklıma gelen kodlamaları not alıyorum. Eve geliyorum 18 saat bilgisayarda araştırma kodlama, 6 saat uyku (neredeyse 1 hafta böyle geçti). Az kalsın sağlığımı kaybediyordum.
Ama yılmadım, sizler için programı yapmaya devam ettim. Çünkü sizleri seviyorum. Aynı duyguyu benim için de yaşadığınızı biliyorum.

Yılmayacağım, sonuna kadar devam edeceğim.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Saygılar..

SolidStar

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Gençler bu uygulama bizim için var Solidstar hocamızın ne kadar emek verdiğini hepimiz iyi biliyoruz.Adam kendi cebinden bile o kadar para verdi.O kadar emek harcadı.Bazı kendini bilmezler bunu suistimal etmeye kalkışıyor...Program zaten ücretsiz.Ney yani diğer programlara para yatırmak çokmu hoşunuza gidiyor???O zaman gidin onları crackleyin.Bedava programı cracklemek ayıptır sorması neyin kafası???Bu programın arkasında emek var.Program önce solidstarın sonra THT nin.Solidstar hocamız tek başına yaptı bunu hemde en iyi şekilde yaptı.H iç basite kaçmadı heo en sağlamını yaptı...Diğer programlar nasıl peki???En az 10 kişilik bi ekip yoksa o profesyonel programlarda ben bişey bilmiyorum...Nolur emeğe saygı verin.Empati kurmaya çalışın

İnşallah bu olayın aynısı crack yapmaya çalışanların başınada gelir

Son düzenleme:

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Bu yapılan adilik,şerefsizlik ve haysiyetsizlikten başka birşey değildir.SolidStar bişey yapmasa bile bu olanların hepsini Allah'a hesap olarak vereceksiniz.Biraz emeğe saygı.Bu yüzden Türkler Teknoloji Alanında gelişemiyor.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Her zaman iyi niyet göstermek anlaşılan o ki doğru değil. Umarım bu saldırıları yapan kişiler bu forumdan değildir. Daha evvel logger8in crypterına yapılanı görmüştük ve bunu yapanı topa tutmuştuk. Ancak burada anladığım kadarıyla birden fazla kişi bu işi yapıyor ve kim oldukları belli değil. Ancak belirtmek gerek ki öğrenmek de zor değil. Logger ın crypterına yapılanı neredeyse şimdi hoş görmeye başlayacağım çünkü adam cesur bir şekilde kendini belli etti. Ancak hiç hoş bir hareket değildi ve şu an hocamızın bahsettiği daha kötü bir durum.
Programı kırdınız diyelim ne yapacaksınız? Satacak mısınız? Program zaten ücretsiz, isteseydi belli özellikleri açardı gerisini pro versiyon olarak satışa sunardı, zor olduğundan mı yapmadı bunu? Hayır hiç de zor değil, aksine daha az çaba harcayacaktı ve 3200 liralık zararını bi tarafa bırakın kara girecekti adam. Niye yapmadı?
Tamam, sunucuya saldırmaya devam edin, belki programa giriş yapabilirsiniz (!) .
Ne olur, adam bir güncelleme yapar birkaç özelliği kapatır olur biter. Madem program kırmayı o kadar iyi beceriyorsunuz başka bir programı kırın uzmaniz e gönderin direkt ar-geye girin .
Forumdaki emeklere saygısızlık etmeyin

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Böyle iğrenç varlıkların olduğunu görmek canımı çok sıkıyor. Kimse size bedava böyle bir program hediye etmez ki bu adamın ne zorluklarla programı bitirdiğinin şahidiyim. Allah islah etsin ne diyeyim. İyilik yap kötülük bul.

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
bu azim başarılı sonucu hak ediyor.
diyeceğim şu ki eğer o saldırmaya çalışan şahıslar bu forumdan ise yapmasınlar zaten kırsanız bile size bi katkısı yok yazılım zaten ücretsizmiş yapmayın

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
Aslında güncelleme dün yayınlanacaktı, fakat bu saldırılar nedeniyle ertelemek zorunda kaldım.

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Hocam saldırı yapanları dava edebilirsin bence . Tekrardan ellerine aylarına yazdığın her harfe ve GTX 780 lerin işlem birimine sağlık :D

Son düzenleme:

QwertyGG137

Yeni üye
23 Eyl 2016
27
0
Üstadım böyle adilere yapabileceğimiz iki şey var dik durmak ve onların bizim yapmamızı istemediği şeyleri yapmakdır. Mükafatmız ise adi insanları hüsran uğratmakdır. Kısacası haksızlıklara hak çalmaya çalışanlara inat devam edelim....

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Desteğiniz için sağolun arkadaşlar.Sizin desteğiniz solidstar hocamız için önemli

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
bu azim başarılı sonucu hak ediyor.
diyeceğim şu ki eğer o saldırmaya çalışan şahıslar bu forumdan ise yapmasınlar zaten kırsanız bile size bi katkısı yok yazılım zaten ücretsizmiş yapmayın

Kırmak istedikleri bölüm lisans bölümü güya kırınca lisanssız giriş yapacaklar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.