// Gaming Pro Crack İşlemi ve Sunucuya Saldıranlar Hakkında//SolidStar

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Sanki isteyene lisansı atmıyoruz.
Ben bilmiyor muydum sanki o bütçe ile yeni bir sistem toplamayı.
Nankörlere diyecek söz yok.
Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

Ne desen haklısın.Mahşerde Helallik Sırasında Bekleyeceklerini bilseler keşke.Tabii helal ediyorsan Hocam.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Soldistar HELAL OLSUN.
Zula Fps test programında denedim 6 fps.
Tebrikler.

Çok ilginç, o kadar kısa sürede programı çözüp, ayarlamaları yapıp oyunu başlatmak da ayrı bir yetenek :)
Doğru modları seçtiğimizden emin olalım, ayrıca unutmayalım ki bu program HD5450 gibi bir kartı RX480'e çevirmez.
Kartın tüm performansını kullanır. Performansının üstüne kart ekleyemez ;)

yardimet

Üye
30 Tem 2016
247
0
Ankara
Çok ilginç, o kadar kısa sürede programı çözüp, ayarlamaları yapıp oyunu başlatmak da ayrı bir yetenek :)
Doğru modları seçtiğimizden emin olalım, ayrıca unutmayalım ki bu program HD5450 gibi bir kartı RX480'e çevirmez.
söyliyim shockwave mod+1 sanal çekirdek denedim(test prgramı 10 sn'de ölçüyo) 54'e düştü.
normalde 72 programla 78 oldu.
kartım hd5570 1gb ddr3
ram 8 gb 1333

yardimet

Üye
30 Tem 2016
247
0
Ankara
ben 2 sene önce ilk sürümü kullanmıştım çok az değişmiş

yardimet

Üye
30 Tem 2016
247
0
Ankara
bi mesaj daha at 6000 oluyon :trl

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
ben 2 sene önce ilk sürümü kullanmıştım çok az değişmiş

Yani üstteki mesajdan anladığım FPS 54e düşmüş.
Alttaki cümleden de anladığım 72FPSden 78e çıkmış programla
Doğrumudur
(2 gün aralıksız uyumadığımda kafalar jüpiter oluyor :D)

Aslında bu sürüm sıkıntılı, yani çekirdek istemcileri çalışmıyor şu saldırıları keserlerse güncelleme yapacağım da rahat bırakmıyorla rki

K1OS

Üye
9 Eyl 2016
133
0
sizden lisans istemiştim 2 güne atarım demiştiniz unutmuşsunuz o kadar çalışmaya galiba elinize sağlık yeniden.

ExeOweR

Ar-Ge Ekibi Deneyimli
5 Mar 2012
3,404
1,111
exe.php
Bunu sadece şöyle özetleyebiliriz; Herkes kendine yakışanı yapar.

Sen çok güzel bir program yapmışsın onlar kıymet bilmemiş.

Canını sıkma eline koluna emeklerine sağlık.

K1OS

Üye
9 Eyl 2016
133
0
Bunu sadece şöyle özetleyebiliriz; Herkes kendine yakışanı yapar.

Sen çok güzel bir program yapmışsın onlar kıymet bilmemiş.

Canını sıkma eline koluna emeklerine sağlık.

bukadar emeğe saygısızlık yapan insanları hiç anlamıyorum.. [ Elinize sağlık hocam çok güzel bi program ]

yardimet

Üye
30 Tem 2016
247
0
Ankara
Yani üstteki mesajdan anladığım FPS 54e düşmüş.
Alttaki cümleden de anladığım 72FPSden 78e çıkmış programla
Doğrumudur
(2 gün aralıksız uyumadığımda kafalar jüpiter oluyor :D)

Aslında bu sürüm sıkıntılı, yani çekirdek istemcileri çalışmıyor şu saldırıları keserlerse güncelleme yapacağım da rahat bırakmıyorla rki
tam öyle.
bi bali çek geçer :trl
sen de sunucunun adresini değiştir.
mesela domain:solidgunc.com'sa
guncsolidstr.com yap.
programı da ona göre güncelle

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Arkadaşlar,
Lütfen biraz saygınız olsun. Yöneticimiz sırf bizler için maddi ve manevi fedakarlıklar yapmış, bizlerin de bunun karşılığı olarak teşekkür edip az sabrederek programımızın onaylanmasını beklemektir. Ama yaptığınız çok büyük bir küstahlık. Yani öyle bir zamana geldik ki insan karşılıksız iyilik yapınca bazen o iyiliği yaptığı için pişman oluyor. Yani bu adam daha sizin için ne yapsın?

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
İllaki bu tür saldırılar yapacaklar yaptığın program iyi olmasa kimse uğraşmazdı.
Konsollarda olan skyling (ölçeklendirme) yongası var buna benzer bi sistem yapabilsen güzel olabilir veya çözünürlüğü iyice düşürebilecek bir sistem iyi olabilir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.