Gece mi? yoksa Gündüz mü?

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
5
159
Tor V3
Siz Ençok programlama yaparken veya bilgisayarda bir işle uğraşırken gece mi zevk alıyorsunuz veya kafanız daha çok alıyor yoksa gündüzmü açıkçası benim bu konuda cevabım gece çünkü nedense gündüz istediğim kadar verim alamıyorum ama gece olunca daha rahat ve verimli kod yazıyorum veya siberle uğraşıyorum.

codinger06

Üye
1 Mar 2023
161
5
136
127.0.0.1
Programlamayla alakalı veya siber güvenlikle alakalı herhangi bir çalışmayı her zaman gündüz yürütürüm. Akşam-geceleri kafam rahat olur boş olur dinlenme salınma moduna geçerim, akşam-gecede bir proje üzerinde çalışıyorsam ki nadirdir böyle bir şey oluyorsa o projeye biraz takmışımdır ve bitmesini istiyorumdur

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
5
159
Tor V3
Programlamayla alakalı veya siber güvenlikle alakalı herhangi bir çalışmayı her zaman gündüz yürütürüm. Akşam-geceleri kafam rahat olur boş olur dinlenme salınma moduna geçerim, akşam-gecede bir proje üzerinde çalışıyorsam ki nadirdir böyle bir şey oluyorsa o projeye biraz takmışımdır ve bitmesini istiyorumdur
Bende öyleyim çoğu insanın böyle olduğunu düşünüyorum gece bi rahat oluyor

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
119
4,775
Bu işin gecesi gündüzü yok 15 saat çalışıyorum :D ne zaman uykum gelirse.

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
10
647
Uzayda1yer
Yazılım ile ilgili bir konuya çalışıyorsam geceleri daha çok hevesli oluyorum ondan yazılım ile ilgili konularda geceleri çalışırım.

Ama genel olarak çalışma yaparsam(bilgisayar da gerektirmeyecek bir şeye çalışıyorsam) sabah saat 6 gibi saatlerde zihnim daha açık olduğunu hisediyorum ondan
genel olarak çalışma saatlerimde gündüzleri oluyor.

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
5
159
Tor V3
Yazılım ile ilgili bir konuya çalışıyorsam geceleri daha çok hevesli oluyorum ondan yazılım ile ilgili konularda geceleri çalışırım.

Ama genel olarak çalışma yaparsam(bilgisayar da gerektirmeyecek bir şeye çalışıyorsam) sabah saat 6 gibi saatlerde zihnim daha açık olduğunu hisediyorum ondan
genel olarak çalışma saatlerimde gündüzleri oluyor.
Evet bende öyle ama bilgisayar ile yapacağım zaman programlama falan kesin akşamdan sonra oluyor iftar sonrası iyi gidiyor kafam daha çok alıyor.

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
5
159
Tor V3
Moderatör tarafında düzenlendi:

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Siz Ençok programlama yaparken veya bilgisayarda bir işle uğraşırken gece mi zevk alıyorsunuz veya kafanız daha çok alıyor yoksa gündüzmü açıkçası benim bu konuda cevabım gece çünkü nedense gündüz istediğim kadar verim alamıyorum ama gece olunca daha rahat ve verimli kod yazıyorum veya siberle uğraşıyorum.
Gecenin şahidi olmaz :) Bu sebeple gece ;)

30 Ağu 2021
117
39
23
Gecenin sessizliği ve karanlığıyla daha iyi çalışıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.