geceye efkarl şarkı bırakın

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Dostlar efkarlı müzik dinlemeyin ruhunuzu daraltmayın Beethoven,Mozart, Cem Karaca, Barış Manço gibi efsaneleri dinleyin ben eski arabeskciyim arabesk iyi değildir.

valla bu konu sanki bana iyi oldu dün morelim bozuktu konu açtım silindi kurllardan dolayı ama bu kapanmadı dinliyorum. haklısınız ama sizin delice sevdiğiniz birisi size 'yazma bir daha' demesi :( bittiriyor...

samhainn

Yeni üye
8 Eyl 2016
47
0
...
Dostlar efkarlı müzik dinlemeyin ruhunuzu daraltmayın Beethoven,Mozart, Cem Karaca, Barış Manço gibi efsaneleri dinleyin ben eski arabeskciyim arabesk iyi değildir.

valla ben bi daha hazırlanıyorum YGS'ye o yüzden olduğu kadar dinlememeye çalışıyorum toplayamıyorum kendimi sonra ders falan yalan oluyo :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.