Geçinemiyorum taktik verin

artisbero

Üye
16 Ara 2010
176
0
merhaba tht ailesi üniversite öğrencisiyim malum hayat zor baya zor şuan hatta 70 liram var 13 gün sonra alacam paramı sizce nasıl para kazanabilirim dışarıdaki işlerde saatine 4 lira veriyorlar okulum 5 de bitiyor 6 dan gece 1 e kadar çalışınca günlük 28 lira alıyorsunuz ben de bu şekilde çalışmak istemiyorum internet üzerinden bilgisayar üzerinden yapacağım işler var mıdır ne önerebilirsiniz ?

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
merhaba tht ailesi üniversite öğrencisiyim malum hayat zor baya zor şuan hatta 70 liram var 13 gün sonra alacam paramı sizce nasıl para kazanabilirim dışarıdaki işlerde saatine 4 lira veriyorlar okulum 5 de bitiyor 6 dan gece 1 e kadar çalışınca günlük 28 lira alıyorsunuz ben de bu şekilde çalışmak istemiyorum internet üzerinden bilgisayar üzerinden yapacağım işler var mıdır ne önerebilirsiniz ?

Merhabalar,

Bilgisayar Hakkında Bilginiz Varmı ,

Varsa Size BirŞeyler Önerebilirim

Aklımda 1,2 Tane Bilgi Var

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
DropShopping Diye Bir Sistem Var Bende Daha Yeni Forumdan Öğrendim
Mesela
Gearbest Sitesinde 50 TL Ye SmartWatch var Diyelim
Sen Bu Ürünü Klonlayarak Ebay Gibi Sitelere Koyuyorsun
Ve Fiyatını Kar Yapacak Şekilde Yazıyorsun Fazla Yazma Almazlar
75 TL Yazdın Varsayıyorum
Adam Siteden Senin Ürünü Alınca Sana Para Geliyor
ve
Aynı Zamanda Alıcının Adresi
Sende 50 TL olan Siteden SmartWatch i Müşteriymiş Gibi Alıyorsun
Alıcının Adresini Girerek
Bu Sayede Kar Elde Etmiş Oluyorsun

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
hocam şehrini bilmiyorum ama cafede çalıştığım bir zamanlar bi süre iki iş yaptığım oldu broşür dağıtma işi sabah alıyosun adam sana 4 sokak veriyo apartman kapısı arabalara bırakıyosun öğlen 1 2 mesai bitiyor paranı alıyosun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.