Gecmisimden utaniyorum

mahmoudife

Üye
16 Ara 2022
133
51
World
ya bugün bi eski Instagram stlerime bakiyim dedim abi utanç krizine girdim şuan 17 yaşımdayim 16 yaşında nasıl bu kadar cringe olabilmisim yasima göre daha normal olabilir ama bilmiyorum aptal hissediyorum.
sizce normal mi ?

teselli olma şeklim 😆
şunun farkındayım ki bazi insanlar hayatı boyunca öyle kalıyor ben en azından gelişiyorum her geçen sene dahada güçlü oluyorum daha gelişme sürecindeyim

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
ya bugün bi eski Instagram stlerime bakiyim dedim abi utanç krizine girdim şuan 17 yaşımdayim 16 yaşında nasıl bu kadar cringe olabilmisim yasima göre daha normal olabilir ama bilmiyorum aptal hissediyorum.
sizce normal mi ?

teselli olma şeklim 😆
şunun farkındayım ki bazi insanlar hayatı boyunca öyle kalıyor ben en azından gelişiyorum her geçen sene dahada güçlü oluyorum daha gelişme sürecindeyim
Herkes hayatının bir döneminde mutlaka senin geçtiğin yoldan farklı bir yoldan geçmiştir. Böyle şeylere gül geç :) Kendini geliştirdiğin ilerleyen zamanlarda daha komik gelecek. Tavsiyem ilerleyebileceğin, merakın olan ve uzun zaman bitmeyecek birden fazla alanla ilgilenmen. Kendini geliştirme süreçlerinde daha iyi anlayacaksın, bazı şeyler anlatmak ile olmaz yaşaman lazım. :)

mahmoudife

Üye
16 Ara 2022
133
51
World
Herkes hayatının bir döneminde mutlaka senin geçtiğin yoldan farklı bir yoldan geçmiştir. Böyle şeylere gül geç :) Kendini geliştirdiğin ilerleyen zamanlarda daha komik gelecek. Tavsiyem ilerleyebileceğin, merakın olan ve uzun zaman bitmeyecek birden fazla alanla ilgilenmen. Kendini geliştirme süreçlerinde daha iyi anlayacaksın, bazı şeyler anlatmak ile olmaz yaşaman lazım. :)
duymak istediğim şey buydu teşekkürler 😆💕

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,823
393
85
u bilmiyorum maalesef
Herkesin vardır üç beş kayık fotosu 😜 sonuçta sensin yani inan kötü de olsa iyide olsa senden değerli hiç bir şey yoktur. İnsan her halini beğenmeli.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
duymak istediğim şey buydu teşekkürler 😆💕
Yaşın daha genç illaki hata yapmaya meyillisindir. Ancak kafanı kullanıp orada hata yapabileceğin enerjini ve potansiyeli yeteneğe harcarsan kazançlı olursun. Yani yanlışa yöneleceğin zaman yeteneğe çevir/dönüştür. Her şey beyninde bitiyor.

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
160
hayat tecrübesi böyle birşey bazen yanlışları hataları yaşaman gerekiyor ki ne mutlu ders almışsın

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,218
705
tamamen normal oldugunu dusunuyorum. bir arkadasimin da benzer sekilde attigi inanilmaz tivitler var.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
2,578
16 yaşında cringe olmak normal bir şey. Herkes o yaşta cringe şeyler yapar. Sen de o zaman kim olduğunu ve ne istediğini keşfetme aşamasındaydın. Bu süreçte herkes hata yapar ve cringe şeyler yapar. Bu, büyümenin ve öğrenmenin bir parçasıdır. Utanç krizine girmenin nedeni, bu cringe şeylerin şimdiki halinize uymamasıdır. Artık o kişi değilsin ve geçmişteki hatalarının seni tanımlamasına izin vermemelisin. Tesellin de doğru. Bazı insanlar gerçekten hayatları boyunca cringe kalırlar. Ancak sen, kendini geliştirmeye ve büyümeye istekli birisin. Bu, gelecekte daha da iyi şeyler başaracağının bir göstergesidir.

Trenbolone

Üye
28 Ocak 2023
209
392
Calculus Δy/Δx
BhjsajhdsgajhghjGDJSgjsjhag reis sen gel bide bana sor. Eski fotoları görünce, eski anıları hatırlayınca veya onun gibi bir şey olunca işte bak aynen şöyle oluyorum

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,133
573
Belirsiz
sizce normal mi ?

teselli olma şeklim 😆
bende utanıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.