Gelin İsminiz Kaç '$' Ona BakaLım xD

PREST!J

Uzman üye
7 Kas 2009
1,190
0
GAME OVER..
Istatistik 51 kisi daha bu isme sahip furkan tami tamina $2893.60 degerinde

Toplam Isim Sayisi: 17702
Farkli Isim Sayisi: 4842

Obaaaa :woott
Benı goruyon mu sen 2893 dolarım :D

I0meRI

Katılımcı Üye
31 Ocak 2009
477
0
33
İsT..!
Nickim Kaç Para :D:D ;

Istatistik

Tebrikler!

Isminiz Kimsede Yok

firestyle tami tamina $150501.00 degerinde

jaglo

Yeni üye
27 Şub 2008
21
0
Uydurma bırsey denedım ısmınızı bırden coo kkere gırın farklı degerler verıyor

sances12

Üye
4 Eki 2009
187
0
Elazığ
hikmet tami tamina $13698.91 degerinde ucuzmusum baba ya ben bekledımkı ..........sonsuz $:D:D artı hıc denedınızmı herseferınde farklı deger bıcıyor sacmalıkkk yanı

Son düzenleme:

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
Tebrikler!Isminiz Kimsede Yok bymstf tami tamina $150892.00 degerinde1 kisi daha bu isme sahip bymstf tami tamina $75450.25 degerinde

aynı anda yaptım ben bunu sallıyor kardeşim :D ama söyle bir sistem vardır mesela o ismi 2 kişi qirdi ya ona qörede para birimi koymuslardır her qirdiqinde bi sonraya atıyor seni cnkü bnde böle old. :D

puni$her

Kıdemli Üye
Tebrikler!Isminiz Kimsede Yok bymstf tami tamina $150892.00 degerinde1 kisi daha bu isme sahip bymstf tami tamina $75450.25 degerinde

aynı anda yaptım ben bunu sallıyor kardeşim :D ama söyle bir sistem vardır mesela o ismi 2 kişi qirdi ya ona qörede para birimi koymuslardır her qirdiqinde bi sonraya atıyor seni cnkü bnde böle old. :D

lakap veya nick değil kardeş isim isim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.