[GELİŞMİŞ]Dosya Şifreleme Sistemi

13 Eyl 2012
109
0
bu sistem kolay bir şekilde çözülebiliyor bat dosyasına sağ tıklayıp düzenleye basınca şifrenin olduğu yer gözüküyor bilgisayardan anlayan biri çok kolay bir şekilde çözer ve 2. yöntem sadece xp de işe yarıyor

erkanibo

Yeni üye
11 Eki 2013
7
0
ii geceler arkadaşlar benim içersnde resmlerim olan bir harddiskim vardı ve ben bunları windows şifreleme yaptım. ben bu resmleri yeni aldığım blgsayara attım ve diğer hdd de bozuldu. şimdi ise attığım resmler acılmıyor. klasörler yeşil renkte gözüküyor. bnm bildiğim kadarı ile sertifika sorunu var. ben bu sorunu nasıl çözerim.

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
hocam gelişmiş demişiniz ama kırmak gerçekten çok basit notepad ++ uygulamasını yükleyip açtığınızda herşey karşınızda oluyor
xJOnEB.jpg

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Düz mantık kullanıyorsunuz arkadaşlar. Şifre gözüküyor diyorsun not defteriyle açınca. Not defterinide sakla dostum. Daha iyisini yapmayı bilenler onu yapsın...

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
hocam zaten not defterini bat dosyasını oluşturup sildim bakarsanız notepad ++ da oguz.bat açıktır direk ulaşılabiliyor tabi sizin yaptığınız kodlamaya saygımız var ama unutan arkadaşlarda bu yöntemle kolayca saniyeler içinde kırabilir şifreyi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.