Genel Af Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Hayir olamaz

@Venterius beni engellemiş Moderator asistaniydim nickim @Toolbrowser kisa surede birsuru kisi tarafindan begenildim. Acin bakin moderator asistani unvanim kaldirildi uzman olarak ortada kaldim. Insanlara cok faydalarimiz dokunabilirdi. Buda eski konularim
Konu 'Hacking ve Penetrasyon Testleri için Gerekli Kali Linux Araçları' https://www.turkhackteam.org/konular/hacking-ve-penetrasyon-testleri-icin-gerekli-kali-linux-araclari.1994190/
Merhaba,

Ben dikkat ettiyseniz banlanmış, banlı vb kelimeler kullanmak yerine daha olumlu olduğunu düşündüğüm için uzaklaştırılmış kelimesini kullanıyorum. Eğer sizin de bu şekilde bir üyeliğiniz var ise sizin de başvuru yapmanız gereken şekil belli. Başvuruları alan yönetici arkadaşımız bireysel bir tavır sergileyerek bazı başvuruları göz ardı edecek değil.

Teşekkürler

Hi-drA

Üye
7 Eki 2022
179
2
227
Merhaba,

Ben dikkat ettiyseniz banlanmış, banlı vb kelimeler kullanmak yerine daha olumlu olduğunu düşündüğüm için uzaklaştırılmış kelimesini kullanıyorum. Eğer sizin de bu şekilde bir üyeliğiniz var ise sizin de başvuru yapmanız gereken şekil belli. Başvuruları alan yönetici arkadaşımız bireysel bir tavır sergileyerek bazı başvuruları göz ardı edecek değil.

Teşekkürler
Peki başvurulara ne zaman bakılacak hocam, tam bir tarihi var mı ?

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
2
172
Linux
Küfür, argo vb. nedenlerden dolayı banlanan kişiler yeni üyelik açıp yine geliyor.
Bana kalırsa diğer nedenler dolayı uzaklaştırılanların başvuruları değerlendirilmeli.
Değerlendirirken de bu kişi gerçekten forumda olmak isiyor mu ? Foruma yaralı olur mu? Yoksa dalga amaçlı mı burada? Diye düşünülmeli ki forum daha huzurlu bir yer olsun

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Küfür, argo vb. nedenlerden dolayı banlanan kişiler yeni üyelik açıp yine geliyor.
Bana kalırsa diğer nedenler dolayı uzaklaştırılanların başvuruları değerlendirilmeli.
Değerlendirirken de bu kişi gerçekten forumda olmak isiyor mu ? Foruma yaralı olur mu? Yoksa dalga amaçlı mı burada? Diye düşünülmeli ki forum daha huzurlu bir yer olsun
Eğer dikkat ettiyseniz ilk mesajda neden dönmek istediğini belirten bir yazı da istiyoruz :)

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Banının kalkması için yalan şeyler yazabilir.

Tamam hadi pişmanmış kaldıralım banı diyerek olacaksa boşuna af çıkarmayın bence
Siz konuyu tam okumadınız sanırım.

Adam dedi ki ben pişmanım, doğru ya da yalan söyledi benim için fark etmez açıkçası.

Ben günün sonunda THT'ye bir faydasının olup olmamasına bakıyorum.

Aynı tavır ve hareketlerini devam mı ettirdi. Sistemden uzaklaştır. İmzasına da bir not yazarım Damalı eşek gibi gezer durur forumda. Bu şansı kötüye kullananlar için de bir yaptırım tabi ki olur. Açtığı bütün multilere aynı imzayı koyarım hiç çekinmem.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Değerli Arkadaşlar,

Daha önce açtığım Forum Ölüyor Mu? konusunda bazı arkadaşların asıl nicklerinin sistemden uzaklaştırıldığını belirtmişlerdi. Yönetim olarak bir adım attık ve sistemden uzaklaştırılan üyelere bir şans daha vermek istedik. Şimdi sıra uzaklaştırılan üyelerden dönmek isteyen varsa taleplerini iletmeleri. El ele verirsek daha büyük imzalar atabiliriz.

Uzaklaştırılırken elbette karşılıklı olarak bazı hatalar ,yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri vb. süreçler yaşanmış olabilir. Bunları karşılıklı olarak çözebileceğimize inanıyorum. Yeter ki etik değerleri çiğnememiş ve ahlaksızlıklar yaşamamış olalım.

Bu uygulamanın asıl amacı THT'ye değer katacak insanların tekrar THT'ye tekrar kazandırılmasını sağlamaktır.

Başvuru yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

TurkHackTeam siz üyeleriyle daha da güçlü...
Bu konuda ki kararlı ilginiz için ben teşekkür ederim. Umarım ki bu adımınızı üyeler ve yöneticiler anlar. :)

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
2
172
Linux
Siz konuyu tam okumadınız sanırım.

Adam dedi ki ben pişmanım, doğru ya da yalan söyledi benim için fark etmez açıkçası.

Ben günün sonunda THT'ye bir faydasının olup olmamasına bakıyorum.

Aynı tavır ve hareketlerini devam mı ettirdi. Sistemden uzaklaştır. İmzasına da bir not yazarım Damalı eşek gibi gezer durur forumda. Bu şansı kötüye kullananlar için de bir yaptırım tabi ki olur. Açtığı bütün multilere aynı imzayı koyarım hiç çekinmem.
Aklımdan geçen de buydu
Teşekkür 🙃

polymen

Yeni üye
10 Kas 2022
30
18
Tamam sayin moderatorum. Adminim. Admin pozisyonu almis gibi bir hava icerisinde yazmissinda. Cok bilmis. 2019 yilindan bu yana 643 mesaj atmissin 3-4 ayda 643 begeni aldim. Cok bilen moderatorum. :D
kardeşim mesaj sayısı hiç bişi belli etmez emin ol

Developer hocamız üzerinden örnek veriyim sadece 4 mesaj ve forum admini sen bilgiyi mesajlamı ölçüyorsun ? her konuya eline sağlık diyerek de mesaj kasılır bu bişiyi ifade etmez dimi lütfen saçma yerlere kavga etmeyelim iyi forumlar

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
2
3,005
Kimin hangi sebepten uzaklaştırıldığını biz gayet iyi biliyoruz, sadece sizin bu konuda ki düşüncenizi merak ettiğimiz için başvuru formuna dahil ettik. Gelen başvuruları değerlendirirken tüm detayları gözden geçireceğiz. Konuyu saptırmayın, uzatmayın arkadaşlar

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,384
118
2,577
Umarım ki tekrar banlanmamak üzere geri gelenler olur. Ama cidden foruma katkısı olan, burada bulunan üyelere yardımı dokunan üyeleri burada görmek benim açımdan güzel olur diye düşünüyorum.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
1
2,111
root@M3TA~#
Aldığınız beğeniler dışında iftira attığınız isimlerden bahsedermisiniz Ceys, Meta , wolf, Türk vs vs
Hakkımda iftira gibi bir söz konusu varsa yüzleşmeye hazırım. Eski bir Üst Düzey Yönetici ve Saldırı Timleri Lideri olarak hakkımda ne gibi iftiralar var merak ettim açıkcası :) Bu forum kişilerin bireysel sorunları ve aldığı kararlar neticesinde ilerlemez. Bu bir takım işidir, 10 kişilik bir üdy kadrosu tek beyin olmalıdır, kararlar ortak alınmalı ve doğru şekilde işlenmeli. Bu zamana kadar yönetim gayet iyi ilerliyor. Kendim ve bir kaç kişinin bireysel sorunları üyelere farklı bir şekilde aktarılmış/görünmüş olsada alınan kararların doğruluk payı çok yüksektir. Renk makam için mücadele ediyorsanız yanlış forumdasınız. Gönül verilen bu yolda hakla, hukukla hareket edilmeli. Olayların aslı, astarı belli olmadan hiçbir yöneticiye iftira atamazsınız yüzleşmek isteyenleri bekliyorum :)

Bermuda

Yüce Admin
21 Eyl 2006
349
3
546
turkhackforums.cjb.net
Sokaktan yeni konuşmaya başlayan 3-4 yaşlarındaki 10 tane çocuğu getirsek bu kadar laf dalışına girmez. Arkadaşlar sizin probleminiz nedir ya? İt dalaşına girmek mi nedir? Birbirinizi deşifre etmek kime ne fayda sağlayacak? Bazen gerçekten çok basit şeyleri o kadar uzatıyorsunuz ki kim ne kazanıyor gerçekten merak ediyorum. Konuyu güncelleyeyim diye girdim onlarca mesaj silinmiş. Yazıktır. THT ilk kurulduğu zamanlar (2004 - 2005) yıllarında birisini deşifre etmek zor bir şeydi ancak bugünümüz şartlarında bunlar artık basit şeyler kaldı. Kendinizi basitleştirmeyin. Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.