Gerber v9 Crack

THUmut

Üye
4 Tem 2015
66
6
Merhabalar. Ablam moda tasarım öğrencisi, ve şuanda gerber v9 veya v10 sürümlerinden birtanesi gerekiyor. hemen hemen heryere baktım nasıl crackleneceğine dair. Bir çok şey gördüm bir çoğunu da denedim YouTube da forumlarda falan crackini para ile satan arkadaşlar var. Bu programın bir şekilde cracki varmıdır varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 2 gün içersinde bulmam ve yüklemem gerekiyor, bununla ilgili sınavı olacak çünkü, Şimdiden Teşekkürler.

THUmut

Üye
4 Tem 2015
66
6
evet bu programlar biraz paralıdır tesadüf şudur ki bende moda tasarım bölümünden mezun oldum :)
https://www.turkhackteam.org/konular/gerber-accumark-v9-0-0-245-full-turkce-indir.1259593/ belki yardımcı olabilir şefim :)
ama birazcık cracklı sürümlerini bu devirde yüklemek birazcık riskli olur galiba diyor iyi akşamlar iyi forumlar diliyorum....
Evet evet bu konuya baktım fakat linkler sıkıntılı sanırım :(
mecburen bu gerberi kurmak zorundayım bir şekilde gerekirse sonra format falan bir şey halledeceğiz ama şuan en acilinden bunu yüklemem gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.